Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 10:00–17:00

0
Мій кошик

Дисплеї та Монітори

Дисплеї та монітори, представлені в нашому інтернет-магазині evo.net.ua, призначені для використання з пристроями мікроелектроніки на базі мікроконтролерів Raspberry Pi Pico і Arduino, а також мікрокомп'ютерами Raspberry Pi, Banana Pi, BeagleBone, Jetson Nano і Asus. Основне призначення — це виведення графічної та текстової інформації для користувача, а при наявності сенсорної панелі на дисплеї або моніторі — зворотної взаємодії з ним. Купити дисплей Raspberry Pi Київ або купити дисплей для Ардуіно можна в нашому магазині з доставкою в будь-яке місто України. Наша перевага перед конкурентами полягає в оперативній доставці замовлень, що підкреслюють в своїх відгуках багато клієнтів, які скористалися послугами нашого магазину і отримали якісний товар в максимально короткі терміни.

Дисплеї та монітори, представлені в нашому інтернет-магазині, підійдуть для проектів будь-якої складності: від цінників і електронних книг на електронному папері E-ink / E-paper і до високопродуктивних ігрових консолей і медійних центрів. Монітори крім основної функції відображення графічних даних, також часто мають вбудовані динаміки для звукової системи, що забезпечує користувачів комплексним обладнанням.

Підключення дисплеїв і моніторів здійснюється за стандартними інтерфейсам HDMI, GPIO і DSI. Для деяких моделей дисплеїв і моніторів, підключених до мікрокомп'ютерів Jetson Nano або Raspberry Pi, може знадобитися використання додаткового джерела живлення, яке також можна замовити і придбати у нас

Ціна на дисплей Raspberry Ардуіно Київ в нашому магазині досить конкурентна. Можна замовити доставку по Києву кур'єром в день замовлення. Доставка по Україні здійснюється поштовими службама до найближчого до вас відділення.

Вгору