Замовляючи мікрокомп'ютери та аксесуари в нашому інтернет магазині, Ви самостійно зможете обрати варіант оплати та доставки, який буде найбільш зручним саме для Вас.

Найпростіший і найбезпечніший вид оплати - це оплата кредитною карткою.

Оплата кредитною карткою відбувається через сервіс LiqPay і доступна для власника будь-яких платіжних карток, емітованих будь-яким банком.

У поєднанні з оплатою кредитною карткою, можна вибрати будь-який з видів доставки: Нова Пошта, Кур'єрська Доставка або Самовивіз.

 

Якщо у Вас відкрито рахунок у будь-якому з Українських банків, але з якоїсь причини немає можливості оплати кредитною карткою - Ви завжди зможете обрати інший спосіб онлайн оплати - Оплата за безготівковим розрахунком. Це теж зручний та абсолютно безпечний вид оплати. Сплатити за безготівковим розрахунком можна через "Онлайн Банкінг" будь-якого банку, у будь-якому відділенні будь-якого банку або через платіжні термінали самообслуговування.

У поєднанні з Оплатою за безготівковим розрахунком можна вибрати будь-який з видів доставки: Новою Поштою, Кур'єрська Доставка або Самовивіз.

 

Оплата післяплатою (накладеним платежем)- цей вид оплати доступний тільки при замовленні доставки "Новою Поштою".

 

Варіанти доставки:

1. Нова Пошта - доступна за всіх варіантів оплати.

2. Кур'єрська доставка (кур'єр Нової Пошти) - доступна тільки для варіантів оплати "Оплата кредитною карткою" та "Оплата за безготівковим розрахунком".