Бажання
Добавте товари в бажане
Графік роботи:

Будні: 10:00–17:00

0
Мій кошик

Мікрокомп'ютери Arduino

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Набори Arduino купити недорого

В даному розділі нашого магазину ви можете вибрати мікроконтролер arduino uno, купити за доступною ціною ще з десяток різновидів пристроїв на базі популярної архітектури. Якщо ми говоримо про сучасні мікроконтролери і мікрокомп'ютери, то не згадати про бренд і однойменному розробника Ардуіно було б кричущою несправедливістю.

Що собою являє Arduino, професіоналам пояснювати не потрібно. Для всіх інших, хто тільки робить перші кроки в цій галузі і напрямку, повідомляємо - це спеціально створений програмний продукт і платформа у вигляді компактної плати.

Вперше на ринку ці контролери з'явилися ще в 2005 році. Головним розробником вважається італієць Массімо Банц, який виконував спеціальне замовлення ще студентом для вищого навчального закладу. Сама назва контролера Ардуіно є відсиланням до знаменитої історичної особистості - так звали короля, який жив в 11 столітті.

Світовий успіх

Arduino atmega8, купити який недорого пропонує наш магазин, а також десятки інших різновидів контролера свого часу буквально підірвали ринок мікрокомп'ютерів. Новинка була прихильно прийнята як користувачами, так і розробниками, адже відкритість архітектури і софта мала на увазі великі можливості в написанні програм про створення швидкодіючих плат.

Практично всі моделі, в тому числі і arduino esplora, купити можна було буквально за кілька доларів. Причому кожен вирішував сам, чи брати йому вже зібраний пристрій або, приклавши мінімум зусиль, зібрати на загальній базі більш функціональний девайс.

Atmega, esplora, arduino leonardo, купити Україна які ми пропонуємо - це універсальні контролери, які включають:

· Блок пам'яті,

· Процесор,

· Роз'єми і порти,

· Блоки виконання і так далі.

Ви завжди маєте можливість підключити до пристрою на базі Ардуіно найрізноманітніші додаткові блоки та електроніку. На даний момент крім популярних моделей типу arduino pro mini купити в Київі можна ще як мінімум пару десятків модифікованих версій продукту.

Такі пристрої, як arduino pro micro, купити Україна намагаються, перш за все, через простоту використання і настройки. Вам не потрібно бути експертом в галузі мікроелектроніки, закінчувати курси з програмування чи довго вивчати інструкцію, вишукуючи знайомі терміни. Найпростіші проекти і ази програмування на архітектурі Ардуіно доступні кожному без довгого і нудного навчання, причому в роботі ви купуєте додаткові навички і знання, які в подальшому можете використовувати для створення більш досконалих продуктів.

Вгору