Бажання
Добавте товари в бажане
Графік роботи:

Будні: 10:00–17:00

0
Мій кошик

Мікрокомп'ютери Asus

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

мікрокомп'ютери ASUS
Компактні і функціональні, вони підійдуть тим розробникам, для яких продуктивності Raspberry Pi буде мало. Ці комп'ютери мають більш високу швидкість роботи з відео (наприклад ASUS Tinker Board має продуктивність до 80Gflops в порівнянні з менш 10Gflops у Raspberry Pi 3), вигідно відрізняються швидкістю доступу в мережу і мають якісний вбудований звук (аудіокодек HD Audio з підтримкою форматів до 192кГц / 24біта). Додаткова зручність для користувачів забезпечує кольорове маркування пінов у роз'єму GPIO, яка знову порівнюючи з «малиною», з'явилася у останньої тільки в нових моделях.

Моделі SBC (single board computer) від ASUS відносяться до пристроїв середнього цінового діапазону, тому ціна на Мікрокомп'ютери ASUS з доставкою в інтернет магазині evo.net.ua допоможе зберегти Ваш бюджет і придбати відмінний інструмент в тому числі для таких завдань, як:

- використання в якості серверів (в тому числі медіасерверів),
- TV-приставок,
- аудіо- і відеоплеєрів,
- систем управління для 3D-принтерів і інших периферійних пристроїв,
- дозволяють дивитися онлайн фільми у високому розширенні, 
і все це одночасно.

Для любителів експериментів можна поставити систему Android 6 або 7, якщо оригінальної Debian-TinkerOS здасться мало.

З переваг даної лінійки SBC (single board computer) одноплатних мікрокомп'ютерів Asus можна відзначити:

гігабітний Ethernet
апаратний кодировщик H.264, H.265
чотирьохядерний (або восьміядерний) процесор
апаратну підтримку швидких microsd флешок
відтворення youtube в 1080р
форм-фактор, як у Raspberry Pi
стабільну роботу з Docker.
Як і у всіх среднебюджетних мікрокомп'ютерів окремо необхідно приділяти увагу охолодженню, оскільки на піку обчислювальної потужності ці пристрої сильно гріються, що призводить до троттлінгу, зниження продуктивності і збоїв в роботі. Також необхідно передбачити потужне джерело живлення (мінімум 2,5 А) і надійний кабель для стабільної роботи.

З недоліків мікрокомп'ютерів ASUS користувачі відзначають набагато більш скромне community (співтовариство) і підтримку, ніж у першого конкурента - Raspberry Pi, а також складності з оновленням драйверів і системи.

Окремо варто відзначити, що без потужної системи охолодження робота відео з 4К, заявленої виробником, не принесе очікуваної радості, а оскільки обладнання все ж досить продуктивне, то часто користувачам не вистачає вбудованого роз'єму для SSD або для підключення інших зовнішніх запам'ятовуючих пристроїв.

Ще одним недоліком можна вказати, що виробником в мікрокомп'ютер закладена 32-бітна архітектура процесора, а багато додатків вже підтримують тільки 64-бітну архітектуру. Для цих програм потрібне буде вибирати інші МК.

Якщо перераховані складності для Вас не мають першорядної важливості, то набуваючи дані пристрої Ви отримаєте компактний та функціональний, мобільний мікрокомп'ютер, який навіть може працювати від 5В 2А USB акумуляторної батареї і однозначно буде набагато більш продуктивним, ніж Raspberry Pi. Система Linux працює без нарікань, а поставивши Java, NodeJS або Python різко підвищується його функціонал для реалізації ваших проектів і рішень з мінімальним бюджетом на обладнання.

Купити Мікрокомп'ютери ASUS з доставкою по Україні
Наш магазин пропонує доставку мікрокомп'ютерів, а якщо Вас цікавить мікрокомп'ютер ASUS ціна або мікрокомп'ютер ASUS Київ, то наші консультанти детально відповідять на всі питання в робочий час.

Вгору