Бажання
Добавте товари в бажане
Графік роботи:

Будні: 10:00–17:00

0
Мій кошик

Мікрокомп'ютери BeagleBone

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

BeagleBone


BeagleBone - недорогий, високоякісний мікрокомп'ютер, призначений для роботехніки, електронних проектів, які потребують не тільки високої продуктивності, але і одночасно широких можливостей підключення периферії і інтернету. Одноплатний минікомпьютер працює під управлінням операційної системи Linux і процесора AM335x 1GHz ARM® Cortex-A8.

Спеціалізований інтернет-магазин «ЕВОКОМ» пропонує купити BeagleBone в Україні за ціною найбільш низькою. Кожна модель мікрокомп'ютерів, представлених в каталозі, сертифікована і відрізняється високою якістю і надійністю, в чому вже встигло переконатися величезна кількість любителів і професіоналів: інженерів, розробників і т.д.

BeagleBone - особливості одноплатних мікрокомп'ютерів і їх типи
Міні комп'ютер розроблений компаніями Texas Instruments і Digi-Key. Спочатку продукт розроблявся у тісній співпраці з відкритим співтовариством. Основною метою була демонстрація можливостей вироби, побудованого на процесорі OMAP3530. Сьогодні на ринку представлено вже кілька даних плат, що мають схожий функціонал і назву.

1. BeagleBone Black - недорога платформа, яка підтримується спільнотою для розробників і працює на базі процесора AM335x 1GHz ARM® Cortex-A8. Для початкової настройки платі необхідний мінімум компонентів. Розпочати розробку проекту можна з використанням всього одного кабелю USB, який вже йде в комплекті з продуктом. Плата оснащена вбудованою eMMC пам'яттю на 2 Гб і має мікро роз'єм HDMI.
2. BeagleBone Blue - мікрокомп'ютер для роботехніки, який інтегрований в компактну плату 3.5x2.15 "з мікропроцесором Octavo OSD3358. Плата дуже зручна для створення невеликих роботів завдяки широкому спектру можливостей, відкритого вихідного коду і підтримки спільноти. Обсяг ПЗУ становить 4 ГБ, виріб має безліч роз'ємів , датчиків і сумісно з великою кількістю ПО.
3. BeagleBone Green був створений завдяки спільній роботі Seeed Studio і BeagleBoard.org. Виріб оснащений декількома роз'ємами Grove з інтерфейсами UART і I2C, що дозволяє підключати велику кількість вже наявних датчиків. При цьому розміри плати залишилися незмінними, оскільки тут відсутня HDMI.
У каталозі інтернет-магазину «ЕВОКОМ» також представлені мікрокомп'ютери BeagleBone Black і Green в версії Wireless. Такі плати здатні працювати з бездротовими мережами, що відкриває розширені можливості для розробників, професіоналів і аматорів. У моделі міні комп'ютера BeagleBone Green Wireless додані функції бездротового з'єднання, але відсутній Ethernet.

Купити мікрокомп'ютери BeagleBone в Україні в асортименті
Працювати на одноплатних комп'ютерах так само зручно, що і на машинах x86. Системи ARM (особливо Cortex-A8) забезпечують безпрецедентно низьке питоме енергоспоживання на одиницю продуктивності (Watt / MIPS). Вони є лідерами по компактності і дозволяють побудувати широкий спектр портативних пристроїв з автономним живленням.

Спеціалізований інтернет-магазин «ЕВОКОМ» пропонує широкий асортимент високоякісних, оригінальних міні комп'ютерів BeagleBone. У каталозі ви знайдете найбільш популярні позиції виробів по найбільш низькій вартості в Україні.

Замовити мікрокомп'ютери BeagleBone в інтернет-магазині «ЕВОКОМ» може житель будь-якого населеного пункту України. Ви зможете самостійно вибрати варіанти оплати і доставки, які будуть найбільш зручними виключно для вас. Ми тісно співпрацюємо з популярними, перевіреними і надійними кур'єрськими службами, що гарантує максимально швидку доставку. Також можливий самовивіз з офісу компанії в Києві. А якщо вам потрібна професійна консультація по вибору тієї чи іншої позиції, представленої в нашому каталозі, просто зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом або замовте зворотній дзвінок.

Вгору