Бажання
Добавте товари в бажане
Графік роботи:

Будні: 10:00–17:00

0
Мій кошик

Мікрокомп'ютери NVIDIA

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

мікрокомп'ютери NVIDIA


Представлені лінійкою пристроїв різного цінового діапазону і відносяться до хай-енду одноплатних мікрокомп'ютерів. Починаючи від «простого» NVIDIA Jetson Nano (з 472 GFLOPS) і до надпродуктивного Jetson AGX Xavier (32 TOPs) вони всі створені для швидкого запуску сучасних алгоритмів AI, можуть працювати паралельно з декількома нейронними мережами і обробляти дані з великої кількості датчиків одночасно, виробляючи багатопотокові обчислення. Як результат - дозволяють розробникам швидко розвивати і навчати нейронні мережі.

Купити Мікрокомп'ютери NVIDIA, які є одним з провідних інструментів для роботи алгоритмів штучного інтелекту можна в магазині evo.net.ua з доставкою по Україні.

Дані пристрої працюють в системах ШІ для керування роботами, розумними будинками з ідентифікацією об'єктів, в системах автопілота і навіть у випадку з Jetson AGX Xavier є частиною провідної в світі обчислювальної платформи для штучного інтелекту.

Вони виконані у вигляді одноплатних систем різних форм-факторів, наприклад Jetson Nano Module і Jetson Xavier NX мають 200-контактний роз'єм SODIMM. Для підключення роз'ємів зовнішніх інтерфейсів пропонуються Набори для розробників - Developer Kit, призначені для роботи з відповідними модулями і допомагають швидко включити ці пристрої в процес розробки і запуску своїх проектів.

Основні області застосування мікрокомп'ютерів NVIDIA:

робототехніка
Автоматизація виробництва та промисловості
Роботи-кур'єри і службові роботи
системи контролю
Логістика складів
Сільське господарство
Будівництво
Охорона здоров'я
Роздрібна торгівля
«Розумні» міста
дослідницькі центри


Для модулів Jetson Nano передбачені спеціальні конструктори (наприклад JetRacer AI Kit, PiRacer DonkeyCar і Makeblock Starter Robot Kit), що дозволяють застосовувати для практичних завдань навігації, пілотування та розрахунку маршрутів, обчислювальні модулі з використанням готових програмних рішень і бібліотек.

В даному розділі мікрокомп'ютер NVIDIA ціна моделей вказана в гривнях.

Для мікрокомп'ютерів NVIDIA випущені великі бібліотеки, SDK і цілі платформи:

- NVIDIA JETSON AGX для робототехніки з програмним фреймворком SDK Isaac - для розробки на платформі Jetson рішень з штучним інтелектом,
- NVIDIA Metropolis - глобальний проект, який об'єднує товариство розробників і компаній
- Бібліотеки прискорення NVIDIA DeepStream, Transfer Learning Toolkit і CUDA-X,
- SDK DeepStream для відеоаналізу в реальному часі на базі AI,
- Transfer Learning Toolkit - для прискорення тренування алгоритмів глибокого навчання,
- TensorRT - для додатків, що використовують комп'ютерний зір.
- Платформа NVIDIA EGX - для спрощення віддаленого розгортання і швидкого запуску систем ІІ на базі GPU, що забезпечують обчислення на периферійних пристроях.


Якщо Вас цікавить мікрокомп'ютер NVIDIA Київ, то консультанти компанії детально дадуть вам відповідь на всі Ваші питання і допоможуть підібрати потрібну модель.

Більшість бібліотек і доступ до SDK можна отримати відвідавши офіційний сайт компанії-виробника. Потужна підтримка ком'юніті і велика кількість компаній-партнерів дозволять реалізувати ваші найскладніші і високонавантажені додатки і проекти використовуючи техніку NVIDIA.

Ми працюємо зі споживачами по всій території України, тому Ціна на Мікрокомп'ютери NVIDIA з доставкою в інтернет магазині evo.net.ua буде кращим рішенням для реалізації вашого проекту.

Вгору