Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 10:00–17:00

0
Мій кошик

Вимірювальна техніка Пірометри

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Пірометр (слово пірометр походить від давньогрецьких слів πῦρ «вогонь, жар» + μετρέω «вимірюю») - це прилад для безконтактного вимірювання температури різних об'єктів і тіл. Принцип дії його заснований на фіксації і подальшому вимірі теплового випромінювання (переважно в невидимому для людського ока інфрачервоному діапазоні, а також і у видимому діапазоні) об'єктів і виведення отриманих даних в зручній для сприйняття людиною формі.

Зазвичай під поняттям пірометр мається на увазі прилад, що відображає значення температури (за Цельсієм або Фаренгейтом, в залежності від географії використання приладу) на цифровому дисплеї. Для зручності виміру пірометри часто забезпечуються лазерною указкою, яка направляє промінь на точку вимірювання на об'єкті, що дозволяє зручно і точно розрізняти на якому саме об'єкті або ділянці простору проводиться вимірювання температури.

Сучасні пірометри оснащуються дисплеєм для візуалізації теплової картинки, що наближає їх по функціоналу до тепловізорів, але розмір фіксуючої інфрачервоної матриці, частота сканування і обмежені функції збереження і передачі даних дозволяють перебувати їм у більш бюджетному сегменті пристроїв, тому ціна на Пірометри з доставкою в інтернет магазині evo.net.ua буде в рамках Вашого бюджету.

Переваги та особливості пірометрів:
Компактність. Сучасні пірометри мають габарити, порівнянні з розміром смартфона, на відміну від старих моделей.

Зручність. Конструкція і ергономіка пірометра розрахована на тривалу роботу, тому найчастіше можна зустріти виконання у вигляді рукоятки для зручної фіксації в кисті руки з розташованими зверху елементами модуля сканування і дисплеєм.

Широкий діапазон вимірювань. Існують прилади як з вузьким діапазоном вимірювання (0-100 градусів за Цельсієм), так і напівпромислові з розширеним діапазоном вимірювання від -20 ° С до + 1000 ° С

Автономність. Живлення приладів здійснюється від змінних батарей або вбудованих акумуляторів, що перезаряджаються. Час роботи на одному заряді - до 30 днів (і більш, якщо інтенсивність вимірів не висока).

Надійність. У конструкції пірометрів відсутні рухомі частини, тому він легко витримує падіння, а ступінь захисту корпусу дозволяє стабільно працювати в запилених умовах і підвищеної вологості.

Пірометри з доставкою по Україні
Наш магазин пропонує доставку пірометрів, а якщо Вас цікавить ціна пірометрів, то наші консультанти дадуть відповідь на всі питання в робочий час, вказане в розділі Контактна інформація на нашому сайті.

Пірометри - це потужний багатофункціональний інструмент для безконтактного виміру температури, який допоможе вам у вирішенні наступних побутових питань:

знаходженню витоків тепла в приміщеннях,

визначенню точок перегріву, в тому числі пов'язаних з роботою електрики і електропроводки,

визначення температури і теплового балансу побутової електроапаратури,

аналіз електронних компонентів,

допоможе на кухні при приготуванні їжі і випічці,

дозволить визначити температуру тіла,

допоможе розрахувати тепловіддачу радіаторів батарей обігріву, як різниця температури на вході в квартиру і на виході з неї,

допоможе реалізувати інші ваші проекти, що використовують дані про температуру об'єктів.

Пірометри часто знаходять застосування і в промислових умовах, якщо є завдання визначати дистанційно температуру об'єктів.

Пірометри, куплені в нашому інтернет-магазині, можуть бути доставлені до Вас за адресою, або до найближчого відділення зручною транспортною компанією.

Вгору
,