Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 10:00–17:00

0
Мій кошик

Sonoff - Розумный Дім

Система "розумний дім" є комплексом апаратних і програмних рішень, які дозволяють нам спростити процес управління електроапаратурою, що створює комфорт у наших приміщеннях. Пристрої в розумному будинку пов'язані між собою дротовим або бездротовим зв'язком, а часто і через інтернет, що дозволяє ефективно керувати такими функціями, як системи безпеки і допуску в приміщення, робота кліматичних систем, що підтримують заданий мікроклімат приміщень протягом дня; інтелектуальне освітлення, що включається при нашому знаходженні в приміщенні та вимикається, якщо в ньому немає потреби; управління включенням та відключенням кухонної техніки, садового обладнання тощо.

Керувати системою та окремими електричними та електронними пристроями через інтернет можна з будь-якої частини світу, однак ці дії вимагають або безпосередньої участі людини в процесі, або використання автоматичної апаратури, що діє за попередньо заданими вказівками. Технологія розумного будинку дозволяє з одного боку користуватися додатковими зручностями, а з іншого боку створює передумови для економії коштів, що ґрунтуються на "розумних" витратах енергоресурсів, що і відображено в самій назві системи. Якщо ще кілька років тому говорячи про "розумний будинок" ми мали на уяві великі інвестиції в дороге спеціалізоване обладнання та системи, то завдяки сучасним технологіям ми спостерігаємо зараз зовсім іншу картину: зібрати подібну систему тепер можливо застосовуючи бюджетні електронні пристрої та розроблені спеціалізовані мобільні додатки.

Системи даного класу найчастіше використовують такі технології бездротового зв'язку, як Wi-Fi, Bluetooth та Zigbee. Виконавчі пристрої у своїй більшості поєднують сигнальну частину, що приймає команди та силові ланцюги для включення потужних електричних та електромеханічних приладів: приводів віконних жалюзі та ролет, замків на двері та вікна, вентилів, усіляких датчиків, побутової електроапаратури (холодильники, печі, чайники, тощо).

Наш інтернет-магазин пропонує обладнання для систем "розумний дім", яке добре зарекомендувало себе на міжнародному ринку і отримало оцінку у вигляді позитивних відгуків від широкого кола користувачів. Купити комплектуючі для систем розумного будинку, або smart home, в інтернет-магазині evo.net.ua можна з доставкою прямо до порога вашого приміщення.

До складових систем розумного будинку можна віднести смарт-вимикачі (Smart switches) дистанційного керування, смарт-адаптери і розетки (Smart plugs), вбудовані вимикачі на стіни (Smart Wall Swithes), системи для організації систем безпеки і відеоспостереження (Smart Home Security), системи освітлення з регулюванням рівня яскравості та відтінків світла (Smart Lighting), всілякі перехідники та аксесуари (Accessories). Все це можна замовити та купити в нашому магазині. Якщо ви не знайдете в представленому асортименті необхідних комплектуючих, то на ваш запит ми максимально швидко їх знайдемо, доставимо і повідомимо вас про поповнення нашого асортименту.

Система "Smart home" використовує людино-машинний інтерфейс (часто у вигляді сенсорних або кнопкових панелей) для попереднього завдання потрібних параметрів, а також видачі вказівок для пристроїв, що входять до його орбіти. Прилади, що входять до таких систем, можуть мати навички самонавчання, що означає: вони можуть вивчати та аналізувати розклад роботи та вносити зміни до програми своєї роботи. Автоматичні системи домашньої сигналізації визначають, якщо в будинку без власника виявлено рух або нехарактерна активність, і відправляють сигнал попередження власнику.

Як і для всіх систем автоматизації, можна виділити позитивні та негативні сторони застосування системи розумного будинку. Звичайно, великим бонусом буде зручність контролю та моніторингу приміщення, а також той комфорт, який дозволяє використовувати час людини на виділені ним справи та не витрачати на рутину. До всього ще й економія на енергоспоживання. Але до зворотного боку медалі варто все ж таки віднести додаткові фінансові витрати та роботи з монтажу. У цьому випадку оптимальною буде система розумного будинку, яка зведе до мінімуму ці фактори.

3 причини, чому варто замовити для себе систему "розумний дім":
1. Новий рівень вашого комфорту. З цією системою ви отримаєте більше свободи та зручності, а ваш будинок стане для вас новим другом.
2. Доступні ціни. Сучасне обладнання за своєї високої функціональності має досить бюджетну вартість.
3. Зручна доставка комплектуючих. Ми подбаємо, щоб ви отримали всі замовлені в нашому інтернет-магазині комплектуючі в строк від 1 до 3-х днів.

Вгору