Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 10:00–17:00

0
Мій кошик

Мікрокомп'ютери Arduino

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою

При згадці назви Arduino у всіх однозначно виникає одна асоціація — мікроконтролери. Хоч цієй компанії і бренду не так вже й багато років, але вони користуються заслуженою світовою популярністю. Arduino — це не тільки апаратні рішення в вигляді компактної плати для управління електронними пристроями, а й завдяки відкритій архітектурі ціла екосистема, що включає програмні продукти і спільноту користувачів по всьому світу.
Купити недорого Arduino Uno, Arduino MKR, Arduino Nano, Arduino Micro, Arduino Mega, Arduino Due, Arduino Leonardo, Arduino Zero від офіційного виробника з доставкою в будь-яку точку України можна в інтернет-магазині evo.net.ua.
У місті Київ купити Arduino можна з доставкою кур'єром протягом дня.
Відмінною особливістю продукції Arduino є їх спрямованість на тих людей, хто робить перші кроки в програмуванні та роботі з мікроелектронікою. Оскільки завданням мікроконтролеру найчастіше є обробка сигналів, що надходять з датчиків, то для цілей комфортного і зручного навчання Arduino випускає цілі набори, які включають плати мікроконтролерів і різні електронні комплектуючі та модулі, які можна недорого купити Київ.
Завдяки детальному опису і величезної кількості інформації в інтернеті, розібратися з роботою мікроконтролера для вирішення вашого завдання не складає труднощів. Arduino IDE дозволяє швидко створювати програми-скетчі для запуску на мікроконтролері, а приклади цих програм присутні в надмірній кількості завдяки величезному спільноті користувачів.
Ціна Arduino становить всього кілька доларів, а можливості його застосування практично необмежені. Простота, наявність достатньої кількості описів і прикладів, надійність, габарити і універсальність — ось основні якості, за які величезна кількість розробників вибирають Arduino.
Варто відзначити, що випускають Arduino не тільки в Італії, де ця компанія виникла, а й велика кількість китайських компаній, тому версії і відповідно технічні характеристики можуть трохи відрізнятися, а ціна і того більше — в кілька разів. Наш інтернет-магазин evo.net.ua є офіційним постачальником продукції Arduino, пропонує тільки оригінальні плати Arduino від офіційного виробника підтвердженої якості і з гарантією.

Вгору
,