Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 10:00–17:00

0
Мій кошик

Мікрокомп'ютери DEBIX

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою

Торгова марка Debix пропонує високопродуктивні промислові одноплатні мікрокомп’ютери, що випущені у співпраці OKdo Technology і Polyhex Technology. Вони ідеально підходить для додатків industry 4.0, інтернета речей IoT, а також проектов розумних міст і мультимедійних проектів. Ця продукція насамперед призначена для створення промислових додатків і прототипів в системах смарт домів (Smart Home, Smart City), індустріальної автоматизації (Industrial automation) з використанням машинного навчання (Machine Learning) та алгоритмів штучного інтелекту.
Купити товари Debix, такі як мікрокомпьютери Debix Model A, та плати розширення функціоналу до них в Києві та Україні можна в інтернет-магазині компанії evo.net.ua 
Основні переваги цієї продукції - продуктивність та надійність для застосування в промислових системах, гарантовані оригінальним виробником. Доставка по Україні здійснюється службами поштових відправок (Нова Пошта) до найближчого відділення. 
Ціна продукції Debix дуже конкурентна у порівнянні з подібними мікрокомпьютерами інших марок. 
Особливо треба відмітити, що ця продукція максимально адаптована для роботи із штучним інтелектом AI. Такі додатки, що інтегровані з DEBIX Model A, можуть використовівати численні програми з підтримкою AI для розпізнавання об’єктів, точного визначення місцезнаходження та створення централізованих систем керування та обробки. В поєднанні з розширеним диапазоном робочих температур (-40℃ ... + 105℃) це надає безпрецендентні можливості для творчості та проектування.
Можливості кодування та декодування відео теж вражають: процесор підтримує подвійні камери, кілька послідовних портів і взаємодію з кількома мережами. Його можливості кодування та декодування відео та мережеві функції ідеально підходять для створення систем спостереження, моніторингу, та керування.
Купити Debix Київ з доставкою можна на нашому сайті. А використання додаткових плат DEBIX Model A I/O та DEBIX Model A LoRa надають необмежені можливості для зв`язку та підключенню до численних інтерфейсів.

Вгору
,