Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 10:00–17:00

0
Мій кошик

Аксесуари Камери і об'єктиви

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою

Камери і об'єктиви для мікрокомп'ютерів в даний час є одним з найбільш важливих компонентів цих систем, оскільки саме на базі мікрокомп'ютерів здійснюється складання автономних роботів з AI і систем моніторингу, сигналізації та управління, а камери з відповідними об'єктивами є їх "очима".

Камери можуть працювати як у видимому людському оку діапазоні частот, так і в невидимих ​​(наприклад, інфрачервоний).

Основне призначення камер - формування картинки навколишнього простору для її подальшого аналізу системою.

Сучасні камери дозволяють формувати зображення з високою роздільною здатністю.

Для максимального комфорту роботи та реалізації поставлених перед системою завдань, стандартні камери, що складаються з сенсора-матриці, модуля обробки зображення і інтерфейсів зв'язку і передачі даних, оснащуються змінними або не змінними  оптичними об'єктивами, що перетворюють і направляють на матрицю потік відбитого від об'єктів світла.

За кутом огляду об'єктиви поділяються на:

над-ширококутні об'єктиви типу "риб'яче око" (Fisheye) з FOV 180 °, захоплюючі великий сегмент області фіксується зображення (що зручно для систем спостереження, коли оптичні спотворення не так важливі, а камера може охопити більшу кількість навколишньої території),

ширококутні об'єктиви з FOV 60 ° -120 °,

стандартні з кутом огляду FOV 10-20 °,

телефото зі змінною фокусною відстанню і кутом огляду FOV 5-45 °,

для макроскопічних зйомок, з вузьким кутом огляду і багаторазовим збільшенням об'єкта зйомки.

Для спеціальних завдань призначені стереокамери, що дозволяють обробляти зображення, що отримується синхронно з двох рознесених в просторі камер і формувати стереозображення.

Стереокамери, що працюють в діапазоні видимого та ІЧ випромінювань дозволяють визначати "глибину" зображень і застосовуються для визначення відстані до об'єктів.

У нашому магазині представлені різні варіанти камер і об'єктивів, що дозволяють підібрати потрібне саме для вашого проекту обладнання, тому ціна на Камери і об'єктиви з доставкою в інтернет магазині evo.net.ua буде в рамках Вашого бюджету.

Переваги та особливості камер для мікрокомп'ютерів:


Взаємозамінність. Всі модулі камер забезпечені стандартними інтерфейсами зв'язку, що дозволяють швидко підключитися до вашого Raspberry Pi або іншому мікрокомп'ютеру.

Компактність. Основне завдання даних типів камер - отримати картинку для мікропристрою, тому вага і габарити камер розраховані з урахуванням цих особливостей.

Висока якість. Стандартно камери вже мають дозвіл від 8Мпікс до 12 Мпікс, що дозволяє формувати картинку потрібної якості.

Універсальність. Камери часто обладнані байонетом або адаптером для можливості використання різних типів знімних оптичних об'єктивів (C-mount / CS-mount.)

Надійність. Конструкція камер дозволяє виробляти їх експлуатацію в мобільних рухомих пристроях, наприклад в автономних роботів, де вони є частиною системи комп'ютерного зору, тому надійність була одним з критеріїв при їх розробці.

Камери і об'єктиви для мікрокомп'ютерів з доставкою по Україні
Наш магазин пропонує доставку камер і об'єктивів, а якщо Вас цікавить ціна камера, то наші консультанти дадуть відповідь на всі питання в робочий час, вказане в розділі Контактна інформація.

Камери і об'єктиви для мікрокомп'ютерів, куплені в нашому інтернет-магазині, можуть бути доставлені до Вас за адресою, або до найближчого відділення зручною транспортною компанією.

Вгору
,