Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 10:00–17:00

0
Мій кошик

Аксесуари Модулі реле

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою

Модуль реле призначений для комутації силових електронних схем, що мають в своєму складі пристрої та виконавчі механізми, які споживають при роботі високі (щодо рівня роботи плати контролера) напруга або струм. Таким чином, модулі реле дозволяють включати, перемикати, управляти потужними пристроями за допомогою команд з вашого мікрокомп'ютера Raspberry PI (або аналогічного за характеристиками) або мікроконтролера Arduino.

Модулі реле розрізняються по:

Кількості реле (каналів).
Інтерфейсів зв'язку. Можливі варіанти:
- стандартний 40-контактний роз'єм Raspberry Pi 40PIN GPIO, який підтримує плати серії Raspberry Pi і NVIDIA Jetson Nano.
- інтерфейс RS485, що підтримує каскадне підключення декількох пристроїв.
Рівню навантаження керованих пристроїв. Можливі варіанти роботи з пристроями з корисним навантаженням:
- до 2А 30В постійний струм;
- до 5А 250В змінного струму або 5А 30В постійного струму (кожен канал);
- до 10А 250В змінного струму або 10А 30В постійного струму (кожен канал).
Ціна на Модуль реле з доставкою в інтернет магазині evo.net.ua буде досить цікава для вас і добре впишеться в ваш бюджет на розробку.

Ми пропонуємо модулі реле виробництва Італії, Китаю та ін.

За допомогою модуля реле Ви можете створити або налаштувати свою систему "розумного будинку", що дозволяє відпрацьовувати команди включення і виключення потужної техніки, в тому числі систем освітлення, систем вентиляції, різної побутової техніки, систем блокування дверей і приміщень і т.п., звичайно ж якщо тільки включається апаратура вписується в обмеження по струму і напрузі (потужності) в характеристиках реле.

Виходи реле мають роз'єми у вигляді контактних планок з гвинтовими зажимами, що дозволяють приєднувати дроти від керованих пристроїв ..

Переваги Модуля реле:
Дозволяють управляти електроприладами і електроапаратурою віддалено. Тепер не обов'язково перебувати поряд з пристроєм, щоб включати його. Досить просто маючи мікрокомп'ютер, модуль реле і вихід в інтернет налаштувати систему управління приладами прямо з вашого мобільного телефону, в будь-який час доби і де б ви не знаходилися.
Розділяє силові ланцюги і ланцюги управління. Мають оптичну гальванічну розв'язку, що запобігає перешкоди від високовольтних ланцюгів.
Вбудована індикація. Мають вбудовані світлодіоди для індикації стану реле.
Стандартні інтерфейси. Всі модулі забезпечені стандартними інтерфейсами зв'язку, що дозволяють швидко підключитися до вашого NVIDIA, Raspberry PI, Arduino або іншого мікрокомп'ютеру.
Модульність. Кожен модуль реле є готовим до експлуатації виріб в форм-факторі окремого модуля, що має інтерфейс зв'язку і розрахованого на роботу в певних умовах.
Уніфікація. Модулі реле в більшості випадків розташовані на платах, що мають стандартні габарити і кріпильні отвори, розраховані на роботу із суміжною апаратурою.
Якість. Ми пропонуємо тільки перевірені моделі, які добре зарекомендували себе в процесі експлуатації.
Купити модуль реле з доставкою по Україні
Наш магазин пропонує доставку модулів реле, а якщо Вас цікавить ціна на модуль реле мул модуль реле Київ, то наші консультанти дадуть відповідь на всі питання в робочий час, вказане в розділі Контактна інформація.

Всі модулі реле, куплені в нашому інтернет-магазині, можуть бути доставлені до Вас за адресою, або до найближчого відділення зручною транспортною компанією.

Вгору
,