Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 10:00–17:00

0
Мій кошик

Комп'ютерний зір Intel RealSense

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою

Intel RealSense — це цілий набір високотехнологічних продуктів із технологіями глибини й відстеження, призначених для надання машинам і пристроям можливостей сприйняття глибини. Саме комп’ютерне бачення від Intel: Stereo Depth, LiDAR, камери відстеження та рішення для автентифікації за обличчям ідеально підходять для робототехніки тощо.
Камери RealSense оснащені трьома об’єктивами, стандартною 2D-камерою для звичайних фото та відео, а також інфрачервоною камерою та інфрачервоним лазерним проектором. Інфрачервоні частини дозволяють RealSense бачити відстань між об’єктами, відокремлюючи об’єкти від фонових шарів позаду них і забезпечуючи набагато краще розпізнавання об’єктів, обличчя та жестів, ніж традиційна камера. 
Ці технології використовуються в автономних дронах, роботах, AR/VR, пристроях для розумного дому та багатьох інших продуктах.
Усі камери глибини дають перевагу додаткового розуміння сцени, і більше того, вони дають будь-якому пристрою чи системі можливість зрозуміти сцену способами, які не потребують втручання людини. Хоча комп’ютер може зрозуміти двовимірне зображення, це вимагає значних інвестицій і часу для навчання мережі машинного навчання. Камера глибини за своєю суттю надає деяку інформацію без необхідності навчання, наприклад, легше розрізнити об’єкти переднього плану та заднього плану на сцені. Це має практичне застосування у таких речах, як сегментація фону – камера глибини може видаляти фонові об’єкти із зображення, дозволяючи знімати без зеленого екрана.
Камери глибини також дуже корисні в області робототехніки та автономних пристроїв, таких як дрони. Якщо у вас є робот або дрон, який рухається навколо простору, ви, ймовірно, захочете автоматично виявляти, якщо щось з’являється прямо перед роботом, щоб уникнути зіткнення. Відео камера глибини використовується саме для того, щоб створити 3D-карту або сканувати простір.
До плюсів камер глибини Intel RealSense можна перелічити: можливість сканувати на вулиці, навіть при яскравому сонячному світлі, хорошу якість збірки та дуже міцний корпус (це перевага для використання у мобільних апаратах та динамічних системах), легке оновлення ПЗ та повторне калібрування ПЗ, а також можливість працювати на всіх основних операційних системах та відносно невелику ціну. Не можна й оминути слабкі деталі: загальний рівень шуму відносно високий, особливо для D435 і D435i, діапазон використання значно нижче 3 метрів, що ускладнює сканування великих сцен або об'єктів, а також іноді відчуваються труднощі з підбиранням дрібних геометричних деталей.
Але саме за універсальність, легкість у використанні та самодостатність ця продукція майже не має конкурентів.
Замовити й купити камери глибини Intel RealSense буде зручно у нашому інтернет-магазині evo.net.ua. Детальні зарактеристики дивіться на сторінках описа конкретних моделей. Ми намагаємося забезпечити максимально швидку доставку придбаних товарів для наших клієнтів, тож доставка по Україні здійснюється поштовими службами, а в місті Київ можна замовити отримання в магазині.

Вгору
,