Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 10:00–17:00

0
Мій кошик

Вимірювальна техніка Логічні аналізатори Saleae

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою

Логічні аналізатори Saleae незважаючи на свої компактні розміри, виконують досить широкий діапазон завдань з налагодження електронного обладнання та апаратних засобів комп'ютерних систем. У своєму класі вони надають високу якість і функціональність, що за відгуками користувачів приносить задоволення і радість від роботи. Розроблені фахівцями-налагоджувачами насамперед собі, вони можуть відповісти на питання, що є у більшості випадків у процесі налагодження систем та устаткування.

Логічні аналізатори Saleae використовують інженери-електрики та студенти-інженери, розробники програмно-апаратних засобів та любителі електроніки, щоб записувати, вимірювати, візуалізувати та дешифрувати сигнали у своїх електросхемах. Логічний аналізатор saleae logic буде корисний розробникам вбудованих систем та для професійного налагодження обладнання. Стабільний, простий у використанні і повністю крос-платформний аналізатор серії Logic максимально спрощує захоплення даних, їх візуалізацію, а також пошук необхідних сигналів. Всі дані вимірювань записуються в додатку та візуалізуються, що дає неймовірні можливості для подальшого аналізу.

Варто відзначити, що аналізатор saleae logic не замінює повністю осцилограф, проте в більшості випадків він реалізує набагато більше функціоналу, ніж просто осцилограф, наприклад, в тих системах, де мікроконтролер взаємодіє з аналоговим сигналом або зчитує, а може і контролює аналогову напругу.

Можливо він не ідеально підходить для роботи, пов'язаної з цілісністю сигналу та для високошвидкісних аналогових сигналів (для 100mVpp), а також невисокої напруги з високою роздільною здатністю (наприклад, менше 100mVpp) або за межами напруги нижче -10В і вище 10В.

Розглядаючи питання купити логічний аналізатор saleae, ви потенційно приєднуєтеся до величезної спільноти користувачів. Щодня більше 20000 людей використовують Logic у компаніях-гігантах Tesla, SpaceX, Apple та Google, та практично у кожній другій компанії на планеті.

Замовити дані аналізатори дуже просто: виберіть потрібний товар у каталозі нашого інтернет-магазину та натисніть кнопку "Купити". За наявності на складі, ви його отримаєте у строк від 1 до 3-х днів у будь-якій точці України! Можлива доставка кур'єром Київ, забрати в магазині, а в інших містах – доставка до найближчого відділення поштових служб або кур'єром.

Серед основних переваг аналізаторів saleae logic – компактність, зручний дизайн, якісні матеріали, достатня комплектація аксесуарами, продумане програмне забезпечення та постійна підтримка клієнтів. Потрапляючи до спільноти користувачів цього бренду, вам швидше за все вже не захочеться шукати аналізатори інших виробників.

Ціна на логічні аналізатори Saleae в інтернет-магазині evo.net.ua дозволить вам без вагань зробити вибір на користь їхньої покупки та використання!

Вгору
,