Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 10:00–17:00

0
Мій кошик

Альтернативні джерела живлення Сонячні інвертори

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою

Інвертори призначені для перетворення напруги та струму з одного виду та рівня до іншого. Найбільш поширене застосування інверторів - перетворення постійного струму, що виробляють сонячні панелі в змінний струм, придатний для живлення побутових електроприладів з рівнем напруги 220В та частотою 50Гц. При цьому вбудовані системи інвертора забезпечують форму змінної напруги максимально близьку до форми чистої синусоїди, що дуже важливо для стабільної роботи електричних приладів та апаратури.
Є різні інвертори. Інвертор прямого включення використовується для живлення електричних приладів (у тому числі опалювальних приладів) безпосередньо від сонячних панелей, для чого з’єднують послідовно від 4 до 9 класичних фотоелектричних панелей, що забезпечує сумарну напругу в діапазоні від 120 В до 350 В.
Гібридний інвертор є більш багатофункціональним і це є його головною перевагою. Це не тільки інвертор, а ще й зарядний пристрій, що поєднує в собі функції інвертора, сонячного зарядного пристрою MPPT і зарядного пристрою для акумулятора. По суті - це універсальне обладнання для забезпечення безперебійного живлення вашої електромережі. Гібридний інвертор має РК-дисплей, що може бути налаштований користувачем і легкодоступні кнопки для перемикання функцій (такі як зарядний струм акумулятора, пріоритет у використанні змінного чи сонячного входу зарядного пристрою та прийнятна вхідна напруга на основі різних програм).
Інвертор оснащений системами внутрішнього захиста, максимальної потужності,що дозволяє підключити навіть кілька нагрівальних приладів (наприклад, два котли). Один буде нагріватися першим, а другий – лише, якщо термостат першого перестане отримувати енергію від інвертора. Це гарантує, що енергія від фотоелектричних панелей не буде втрачена, коли один із блоків досягне заданої температури.
Оснащений MPPT гібридний інвертор здатний автоматично підлаштовується під потужність котла та максимізує кількість енергії, що отримується від фотоелектричних панелей.
Гібридні інвертори можуть працювати з акумуляторними батареями з напругою 12В, 24В, чи 48В. При цьому часто допусккається паралельне чи послідовне включення акумуляторів різної напруги в одному блоку для узгодженням з параметрами інвертора.
Обрати та купити гібридний інвертор в магазині evo.net.ua дуже легко в кілька кроків. Зручне сортування по головним технічним параметрам допоможе вам в цьому. Отримати опис інверторів можна на сторінці товару або спитавши наших консультантів (телефони дивіться у розділі Контакти на нашиму сайті). Доставка по Україні пропонується поштовими службами, а для тих, хто шукає інвертор Київ буде в нагоді наш магазин та склад.
Корисною порадою для вас буде замовити інвертор, сонячні панелі  та акумуляторні блоки (батареї) разом. Запитайте нас - і ми запропонуємо саме раціональне рішення саме для вас. Ми підберемо прилади, узгоджені по всіх технічних характеристиках, та з максимально цікавою саме для вас ціною. Доручіть цю справу спеціалистам.

Вгору
,