Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 10:00–17:00

0
Мій кошик

Мікрокомп'ютери BeagleBone

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою

Мікрокомп'ютери BeagleBone (Beagle board) створювалися компаніями TI і Digi-Key з метою демонстрації можливостей системи на процесорі OMAP3530 від компанії Texas Instruments. Цей одноплатний комп'ютер має достатню продуктивність і зовнішні інтерфейси для підключення периферії і мережі, що дозволяє використовувати його в різних проектах по автоматизації.
Випускається кілька різновидів цього мікрокомп'ютера:
BeagleBone Black — недорога платформа, яка працює на базі процесора AM335x 1GHz ARM® Cortex-A8. Розпочати розробку проекту на цьому пристрої можна з використанням всього одного кабелю USB, який вже йде в комплекті з мікрокомп'ютером. Плата оснащена вбудованою eMMC пам'яттю на 2 Гб і має роз'єм мікро-HDMI.
BeagleBone Blue — мікрокомп'ютер з мікропроцесором Octavo OSD3358, призначений для роботехніки. Його плата має безліч роз'ємів, датчиків і сумісна з великою кількістю ПО, що дуже зручно для створення невеликих роботів. Обсяг ПЗУ становить 4 ГБ.
BeagleBone Green був створений завдяки спільній роботі Seeed Studio і BeagleBoard.org. Даний мікрокомп'ютер BeagleBone оснащений декількома роз'ємами Grove з інтерфейсами UART і I2C, що дозволяє підключати велику кількість стандартних датчиків, але на платі відсутня HDMI.
У модифікаціях BeagleBone Wireless функціонал розширено для роботи з бездротовими мережами, що відкриває розширені можливості для розробників, професіоналів і аматорів.
Живлення мікрокомп'ютера здійснюється від джерела +5В (від роз'єму USB або блоку живлення на 5В). Завдяки малому енергоспоживанню він не вимагає системи охолодження.
Замовити мікрокомп'ютери BeagleBone в Україні або купити мікрокомп'ютер BeagleBone можна в інтернет-магазині evo.net.ua. Доставка Київ здійснюється або кур'єром, або на стандартних умовах поштових служб, як і по всій Україні. Також можливий самовивіз з офісу компанії в Києві.
Ціна BeagleBone знаходиться на рівні його конкурентів, тому прийняття рішення про його використання в тестових проектах буде більшою мірою ґрунтуватися на планах подальшого застосування комплектуючих Texas Instruments, а не інших виробників чіпів.
На всю продукцію BeagleBone надається офіційна гарантія.

 • Мікрокомп'ютер BeagleBone Black Industrial
  Товар під замовлення

  Товар постачається під замовлення зі 7 днів.

  Артикул: 93202
  Дізнатися ціну
 • Артикул: 65179
  3 160 грн з ПДВ
 • Мікрокомп'ютер BeagleBone Green Wireless
  Товар під замовлення

  Товар постачається під замовлення зі 7 днів.

  Артикул: 69717
  Дізнатися ціну
 • Артикул: 49978
  2 310 грн з ПДВ
 • Артикул: 57720
  2 009 грн з ПДВ
 • Мікрокомп'ютер BeagleBone Green Gateway
  Товар під замовлення

  Товар постачається під замовлення зі 7 днів.

  Артикул: 92173
  Дізнатися ціну
 • Артикул: 120736
  11 275 грн з ПДВ
 • Артикул: 120737
  5 952 грн з ПДВ
 • Артикул: 123049
  9 039 грн з ПДВ
 • Артикул: 127458
  8 902 грн з ПДВ
 • Артикул: 69708
  Ціну уточнюйте
 • Мікрокомп'ютер BeagleY AI
  Товар під замовлення

  Товар постачається під замовлення зі 7 днів.

  Артикул: 127970
  4 600 грн з ПДВ
Вгору
,