Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 10:00–17:00

0
Мій кошик

Аксесуари Системи охолодження

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою

Системи охолодження потрібні для всіх продуктивних обчислювальних систем. У момент пікових навантажень або тривалої роботи з обчислювальними процесами мікрокомп'ютер здійснює більшу кількість операцій і, отже, на їх забезпечення витрачається більша кількість енергії, яка у вигляді тепла виділяється на кристалі процесора. Якщо не забезпечити стабільний тепловідвід від цих елементів, то може порушитися температурний баланс пристрою і при досягненні критичної температури воно буде працювати нестабільно. Іншим варіантом є спрацьовування системи захисту елементів, яка штучно занижує швидкість обчислень для зменшення їх нагрівання.

Системи охолодження діляться на:
- пасивні, які являють собою металеві радіатори для закріплення на поверхні елементів плати і за рахунок хорошої теплопровідності металу і великої площі розсіювання забезпечують непогане розсіювання тепла, що перекладається від елементів в навколишнє середовище (повітря);
- активні, які являють собою системи з чавунних радіаторів з закріпленими на них вентиляторами охолодження. За рахунок роботи цих вентиляторів забезпечується більший потік повітря біля ребер радіатора і прискорюється теплообмін зі свіжими партіями не нагрітого повітря. Вентилятори охолодження включаються в спеціально передбачені для цих цілей стандартні роз'єми, але при бажанні Ви самі можете створити свою програму роботи системи охолодження з управлінням роботи охолоджувальних вентиляторів від плат розширення.


Системи охолодження, необхідні для стабільної роботи вашого мікрокомп'ютера, можна підібрати в нашому магазині, і ціна на системи охолодження з доставкою в інтернет магазині evo.net.ua завжди буде в рамках Вашого бюджету.

Переваги активних систем охолодження:
Ефективність. Володіючи вентилятором, ці системи дозволяють або зменшити габарити системи охолодження при відповідних значеннях теплообміну, або при подібних розмірах за габаритами щодо пасивних систем забезпечити набагато більше значення розсіювання і передачі тепла.
Дизайн. Всі системи охолодження проектуються під конкретні моделі мікрокомп'ютерів, завдяки чому забезпечується відмінні експлуатаційні і естетичні властивості. Кріплення цих систем розраховане під стандартні місця кріплення на платах.
Надійність. Радіатори систем охолодження в більшості випадків мають гальванічне покриття, яке окрім естетичного вигляду забезпечує та антикорозійні властивості.
Практичність. Є системи охолодження, які поєднують в собі дві функції відразу - охолоджуюча система і є корпусом. З такими системами охолодження мікрокомп'ютер не вимагає покупки корпусу, як окремого елемента, що зменшує ваші витрати на його збірку.
Перевірені виробники. Ми пропонуємо або оригінальні системи охолодження для Raspberry Pi або NVIDIA від виробника, або системи охолодження від перевірених постачальників.
Купити систему охолодження з доставкою по Україні
Наш магазин пропонує доставку систем охолодження мікрокомп'ютерів, а якщо Вас цікавить ціна система охолодження Raspberry, ціна система охолодження NVIDIA, ціна система охолодження Київ, то наші консультанти дадуть відповідь на всі питання в робочий час, вказане в розділі Контактна інформація.

Системи охолодження, куплені в нашому інтернет-магазині, можуть бути доставлені до Вас за адресою, або до найближчого відділення зручною Вам транспортної компанії.

Вгору
,