Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 10:00–17:00

0
Мій кошик

Мікрокомп'ютери Raspberry Pi

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою

Комп'ютери Raspberry Pi користуються зараз заслуженим попитом не тільки завдяки своєї "смачної" назви (raspberry в перекладі — малина), але і оптимального поєднання продуктивності і ціни. Виробник Raspberry Pi Foundation, розробляючи свої пристрої завжди дотримується постулату, що вони призначені в першу чергу для навчання основам програмування і прототипування, а вже потім для безпосереднього застосування в комерційних проектах, тому головний їх споживач в першу чергу — це школяр або студент, для якого питання ціни завжди є дуже актуальним. До слова, варто відзначити, що починаючи з 2021 року компанія вийшла на новий рівень, випустивши чип мікроконтролера RP2040 своєї розробки, на якому тепер є можливість реалізувати індивідуальні та комерційні проекти, що в поєднанні з Raspberry Pi Pico SDK і набором програмних бібліотек, різко поставило її в ряд з провідними світовими виробниками комплектуючих для мікроелектроніки.
Інтернет-магазин evo.net.ua пропонує купити Raspberry Київ, з доставкою по Україні поштовими службами, або кур'єром.
Придбати мікрокомп'ютер Raspberry Pi в Києві можна прямо в магазині компанії, або забрати в зручному поштовому відділенні Нової Пошти.
Ціна Raspberry Pi Model B, Raspberry Pi Zero, як і ціна Raspberry Pi Pico приємно вас здивують, а одержувані технічні характеристики будуть явно вище конурентів в цій ціновій категорії, що дозволить ефективно використовувати їх у ваших проектах по автоматизації, наприклад, розумному будинку або в екосистемі інтернету речей, а взагалі межі їх застосування обмежені лише рамками вашої уяви.
Величезна кількість плат розширення, що підключаються до мікрокомп'ютеру Raspberry Pi за стандартним інтерфейсу GPIO або до стандартних роз'ємів мікроконтролера Raspberry Pi Pico з можливістю їх штабелювання, багаторазово розширюють функціонал цих пристроїв і роблять їх ідеально відповідними для реалізації саме вашого завдання.
Пропонований широкий асортимент аксесуарів і комплектуючих (корпуси, адаптери живлення, дисплеї, периферія, тощо) доповнює ці пристрої, перетворюючи їх на повноцінні планшети або настільні ПК, але з габаритами, трохи більше за розмір кредитної картки.
Перевага мікрокомп'ютерів Raspberry Pi перед іншими виробниками не тільки в ціні, але і в продуктивності та енергоефективності. Саме тому Raspberry Pi набирає обертів популярності і заслужено користується попитом у вимогливих споживачів.

Вгору
,