Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 10:00–17:00

0
Мій кошик

Мікрокомп'ютери NVIDIA

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою

Мікрокомп'ютери NVIDIA призначені для використання в високопродуктивних проектах зі складними обчисленнями, в основному для роботи з алгоритмами штучного інтелекту. Вони можуть "похвалитися" високою продуктивністю обробки даних, починаючи від базового NVIDIA Jetson Nano, який провадить обчислення на швидкості 472 GFLOPS, і до по-суті промислового рівня Jetson AGX Xavier, розрахованого на роботу з 32 TOPs. Компанія NVIDIA в даний час є одним з лідерів ринку техніки на базі графічних ядер, призначеної для запуску алгоритмів AI. Мікрокомп'ютери NVIDIA можуть працювати паралельно з декількома нейронними мережами і одночасно обробляти дані з набору датчиків, проводячи багатопотокові обчислення.
Якщо ви шукаєте недорогий мікрокомп'ютер для обробки даних, що надходять з датчиків навколишнього середовища, то можливо варто розглянути варіанти інших виробників, оскільки ціна NVIDIA Jetson Nano буде помітно вище, але якщо ви збираєтеся обробляти дані для систем розпізнавання об'єктів і осіб, збирати автономних роботів і будувати системи для взаємодії з реальним світом, то NVIDIA Jetson на цьому полі розкриє весь свій потенціал. Не дарма навіть самий "простий" NVIDIA Jetson Nano так широко використовується в дронах і автономних машинках-роботах, що використовують системи проходження по заданому маршруту з функцією огинання перешкод. Для цих цілей різними компаніями навіть випускаються набори для швидкої збірки, такі як JetRacer AI Kit, PiRacer DonkeyCar або Makeblock Starter Robot Kit.
Купити NVIDIA Jetson Nano Київ можна в інтернет-магазині evo.net.ua. Ми здійснюємо доставку по Україні до будь-якого зручного відділення поштової служби, а в Києві можна замовити доставку кур'єром, або забрати в магазині.
Основна перевага мікрокомп'ютерів NVIDIA серії Jetson — це висока продуктивність, а завдяки великій кількості бібліотек, SDK і спільноті, запускати проекти на комп'ютерах NVIDIA Jetson Nano, AGX Xavier, TX2 і NX стає дуже просто.
На базі модулів NVIDIA можна зібрати більш компактні за габаритами системи.
Ціна NVIDIA Jetson Nano, AGX Xavier, TX2 і NX в нашому магазині вас приємно здивує. На всю продукцію надається офіційна гарантія.

Вгору
,