Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 10:00–17:00

0
Мій кошик

Альтернативні джерела живлення

Коли ваш проект з електронним пристроєм знаходиться і працює в приміщенні біля джерел електроживлення, то питання його живлення особливо не має питань. Є цілий набір варіантів, як можна його живити: від одноразової батарейки або акумулятора, що перезаряджається — до банально кабелю через мережевий адаптер. Але не завжди є електрика під рукою або можливість перезарядити акумулятори. Наприклад, в полевх умовах, в туристичному поході або при роботі пристроїв в полях. В цьому випадку вам прийде на допомогу сонячна енергетика, як безкоштовна і поновлювана. Все, що потрібно для її застосування — це мати сонячну панель і контролер живлення. У нашому інтернет-магазині evo.net.ua ви зможете придбати контролери живлення, а також сонячні панелі різної потужності і досить компактні, щоб ефективно взаємодіяти з електронними пристроями в автономному режимі, заряджаючись вдень і працюючи до розряду вбудованого в контролер акумулятора. Ми пропонуємо пристрої невисокої потужності, їх характеристики розраховані для можливості забезпечити екстрене живлення мікрокомп'ютера або тривале живлення ваших проектів з пристроями інтернету речей (IoT).

Купити з доставкою по Україні такий пристрій, як сонячна панель з контролером живлення ви легко зможете, просто оформивши замовлення у нас. Ми пропонуємо тільки перевірене обладнання, в тому числі надійного бренду Waveshare, тому якість і його технічні параметри, розраховані на популярні моделі мікрокомп'ютерів і мікроконтролерів Raspberry Pi, Raspberry Pi Pico і Arduino вас повністю задовольнять.

Головна перевага альтернативних джерел живлення — це забезпечення автономності роботи ваших пристроїв, що розширює рамки застосування ваших електронних пристроїв.

Вгору