Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 10:00–17:00

0
Мій кошик

Arduino

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою

Arduino - апаратна і програмна екосистема з відкритим вихідним кодом займає провідні світові позиції. Компанія пропонує широкий спектр програмних інструментів, апаратних платформ і документації, що дозволяють практично всім бути креативними в світі сучасних технологій.

Arduino - це популярний інструмент для розробки продуктів IoT, а також один з найуспішніших інструментів для навчання STEM / STEAM. Сотні тисяч дизайнерів, інженерів, студентів, розробників і виробників по всьому світу використовують Arduino для інновацій в музиці, іграх, іграшках, розумних будинках, сільському господарстві, автономних транспортних засобах та багато іншого.

Спочатку розпочатий як дослідницький проект Массімо Банзая, Девіда Куартіелеса, Тома Айго, Джанлуки Мартіно і Девіда Мелліс в Інституті проектування взаємодій в Іврее на початку 2000-х років, він заснований на Processing project, розробленим Кейсі РЕАСЕ і Беном Фраєм - мовою для вивчення того, як кодувати в контексті образотворчого мистецтва, а також дипломному проекті «Wiring board» Ернандо Баррагана.

Перша плата Arduino була представлена ​​в 2005 році, щоб допомогти студентам, які не мали досвіду роботи з електронікою або програмуванням мікроконтролерів, створювати робочі прототипи, що з'єднують фізичний світ з цифровим світом. Як тільки проект охопив ширше співтовариство, плата Arduino почала змінюватися, щоб адаптуватися до нових потреб і завдань, диференціюючи свою пропозицію від простих 8-розрядних плат до продуктів для додатків IoT, носяться, 3D-друку і вбудованих середовищ. З тих пір він став найпопулярнішим інструментом для створення різних прототипів моделей в електроніці, використовуваним інженерами і навіть великими корпораціями.

Arduino - це перший широко поширений проект по обладнанню з відкритим вихідним кодом, який був створений для створення спільноти, яке могло б допомогти поширити використання інструменту і отримати користь з вкладів сотень людей, які допомогли налагодити код, написати приклади, створити навчальні посібники, підтримують інших користувачів на форумах і створили тисячі груп по всьому світу. Протягом багатьох років Arduino був мозком тисяч проектів, від повсякденних предметів до складних наукових інструментів. Навколо цієї платформи з відкритим вихідним кодом зібралося всесвітнє співтовариство творців - студентів, любителів, художників, програмістів і професіоналів, які внесли свій вклад в неймовірну кількість доступних знань, які можуть надати велику допомогу як новачкам, так і професіоналам.

Ми безмежно вдячні за підтримку такого дивного співтовариства.

З часу заснування проекту Arduino з'явилося багато нових плат для розробки і бібліотек програмного забезпечення, що розширило діапазон можливостей, доступних для спільноти. Сьогодні, більше десяти років по тому, Arduino продовжує поставляти апаратне і програмне забезпечення з відкритим вихідним кодом для втілення нових ідей.

Відкритість і простота використання проекту призвели до масового прийняття проектів в області електроніки на основі мікроконтролерів і послужили каталізатором у створенні Руху розробників. Arduino став вибором номер один для виробників електроніки, особливо для розробки рішень для ринку IoT, який, згідно з прогнозами, до 2021 року стане ринком вартістю 6 трильйонів доларів.

Як працює Arduino?

Arduino - це електронна платформа з відкритим вихідним кодом, заснована на простому у використанні апаратному та програмному забезпеченні. Плати Arduino можуть зчитувати вхідні дані - світло на сенсорі, палець на кнопці або повідомлення в Твіттері - і перетворювати його в вихідний сигнал - активувати мотор, включати світлодіод і публікувати щось в Інтернеті. Ви можете сказати своїй платі, що робити, відправивши набір інструкцій микроконтроллеру на платі. Для цього ви використовуєте мову програмування Arduino (на основі Wiring) і програмне забезпечення Arduino (IDE) на основі Processing.

Чому Ардуіно?

Завдяки простому і доступному для користувача інтерфейсу Arduino використовується в тисячах різних проектів і програм. Програмне забезпечення Arduino просте у використанні для початківців, але досить гнучке для досвідчених користувачів. Він працює на Mac, Windows і Linux. Викладачі та студенти використовують його для створення недорогих наукових інструментів, для доказу принципів хімії та фізики або для початку програмування і робототехніки. Дизайнери й архітектори створюють інтерактивні прототипи, музиканти і художники використовують їх для інсталяцій і експериментів з новими музичними інструментами. Творці, звичайно, використовують його для створення багатьох проектів, представлених, наприклад, на Maker Faire. Arduino є ключовим інструментом для вивчення нових речей. Будь - діти, любителі, художники, програмісти - можуть почати працювати, просто дотримуючись поетапні інструкції набору, або поділитися ідеями в Інтернеті з іншими членами спільноти Arduino.

Є багато інших мікроконтролерів і платформ мікроконтролерів, доступних для фізичних обчислень. Parallax Basic Stamp, Netmedia BX-24, Phidgets, MIT Handyboard і багато інших пропонують аналогічну функціональність. Всі ці інструменти беруть базові елементи програмування мікроконтролера і упаковують його в простий у використанні пакет. Arduino також спрощує процес роботи з мікроконтролерами, але пропонує вчителям, студентам і любителям деякі переваги перед іншими системами.

Переваги Arduino

Недорого - плати Arduino відносно недорогі в порівнянні з іншими платформами мікроконтролерів. Найдешевша версія модуля Arduino може бути зібрана вручну, і навіть попередньо складені модулі Arduino коштують менше 50 доларів.
Кросплатформеність. Програмне забезпечення Arduino (IDE) працює в операційних системах Windows, Macintosh OSX і Linux. Більшість мікроконтролерних систем обмежені Windows.
Проста, зрозуміла середовище програмування - Arduino Software (IDE) проста у використанні для новачків, але при цьому досить гнучка для досвідчених користувачів, щоб скористатися її перевагами. Для вчителів він зручно заснований на середовищі програмування Processing, тому учні, які навчаються програмування в цьому середовищі, будуть знайомі з роботою Arduino IDE.
Програмне забезпечення з відкритим вихідним кодом і розширюване програмне забезпечення. Програмне забезпечення Arduino випускається у вигляді інструментів з відкритим вихідним кодом, доступних для розширення досвідченими програмістами. Мова може бути розширений за допомогою бібліотек C ++, і люди, охочі зрозуміти технічні деталі, можуть перейти від Arduino до мови програмування AVR C, на якому він базується. Точно так само ви можете додати код AVR-C безпосередньо в ваші програми Arduino, якщо хочете.
Відкритий вихідний код і розширюване обладнання. Плани плат Arduino публікуються під ліцензією Creative Commons, тому досвідчені розробники схем можуть створити власну версію модуля, доповнивши його і поліпшивши його. Навіть щодо недосвідчені користувачі можуть створити макетну версію модуля, щоб зрозуміти, як він працює, і заощадити гроші.

Як я можу використовувати Arduino?

Дивіться посібник для початківців. Якщо ви шукаєте натхнення, ви можете знайти безліч навчальних посібників з Arduino Project Hub.

Текст посібника з початку роботи з Arduino поширюється під ліцензією Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0. Зразки коду в керівництві публікуються у відкритому доступі.

 

Arduino - торгова марка апаратно-програмних засобів для побудови простих систем автоматики і робототехніки, орієнтована на непрофесійних користувачів.

Програмна частина складається з безкоштовної програмної оболонки (IDE) для написання програм, їх компіляції та програмування апаратури. Апаратна частина являє собою набір змонтованих друкованих плат, що продаються як офіційним виробником, так і сторонніми виробниками. Повністю відкрита архітектура системи дозволяє вільно копіювати або доповнювати лінійку продукції Arduino.

Arduino може використовуватися як для створення автономних об'єктів автоматики, так і підключатися до програмного забезпечення на комп'ютері через стандартні дротові і бездротові інтерфейси.

Розгорнути
Вгору