Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 10:00–17:00

0
Мій кошик

Мікрокомп'ютери Asus

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою

Мікрокомп'ютери ASUS представлені моделями ASUS Tinker Board, а також створеними спеціально для запуску алгоритмів машинного навчання і проектів з штучним інтелектом Tinker Edge T, Asus CR1S-CM-A з співпроцесором Edge TPU від Google. Ці мікрокомп'ютери є більш потужною альтернативою Raspberry Pi, але за ціною значно дешевше високопродуктивних мікрокомп'ютерів від NVIDIA. Ціна на мікрокомп'ютери ASUS з доставкою в інтернет-магазині evo.net.ua допоможе зберегти Ваш бюджет і придбати відмінний інструмент для вашого проекту.
У порівнянні з Raspberry Pi, ці комп'ютери мають більш високу швидкість роботи з відео, вигідно відрізняються швидкістю доступу в мережу і мають якісний вбудований звук (аудіокодек HD Audio з підтримкою форматів до 192кГц / 24біта). Додаткову зручність для користувачів забезпечує кольорове маркування пинов у роз'ємі GPIO.
Мікрокомп'ютери ASUS найкращим чином підійдуть для створення серверів (в тому числі медіасерверів), використання в якості TV-приставок, аудіо- і відеоплеєрів, систем управління для 3D-принтерів, тощо.
Як і у всіх средньобюджетних мікрокомп'ютерів окремо необхідно приділяти увагу охолодженню, оскільки на піку обчислювальної потужності ці пристрої сильно гріються, що призводить до троттлінгу, зниження продуктивності і збоїв в роботі. Також необхідно передбачити потужне джерело живлення (мінімум 2,5 А) і надійний кабель для стабільної роботи.
З недоліків мікрокомп'ютерів ASUS можна відзначити набагато більш скромне співтовариство користувачів і підтримку, ніж у його першого конкурента — Raspberry Pi, відсутність стандартної потужної системи охолодження, без якої робота відео з роздільною здатністю 4К не принесе очікуваної радості, а оскільки обладнання все ж досить продуктивне, то часто користувачам не вистачає вбудованого роз'єму для SSD або для підключення інших зовнішніх запам'ятовуючих пристроїв. У мікрокомп'ютер закладена 32-бітна архітектура процесора, а багато додатків вже підтримують тільки 64-бітну архітектуру, тому для подібних проектів і програм необхідно буде вибирати інші мікрокомп'ютери.
Якщо перераховані вище складності для Вас не мають першорядної важливості, то набуваючи дані пристрої Ви отримаєте компактний та функціональний мікрокомп'ютер, який однозначно буде набагато більш продуктивним, ніж Raspberry Pi. Система Linux працює стабільно, а поставивши Java, NodeJS або Python різко підвищується його функціонал для реалізації ваших проектів і рішень з мінімальним бюджетом на обладнання.
Купити мікрокомп'ютери ASUS з доставкою по Україні можна в інтернет-магазині evo.net.ua.
Якщо вас цікавить мікрокомп'ютер ASUS Київ, то ми пропонуємо доставку ASUS Tinker Board по місту кур'єром.

Вгору
,