Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 10:00–17:00

0
Мій кошик

DFRobot

Про компанію

DFRobot - провідний світовий постачальник обладнання для робототехніки та програмного забезпечення з відкритим вихідним кодом, яким користується велика спільнота майбутніх розробників. Ми продовжуємо створювати інноваційні, зручні для користувача апаратні і програмні продукти, які стають будівельними блоками в усіх видах електронних проектів і формують навколо нього сильне співтовариство учнів.

Фабрика мрії для робо-Голика

DFRobot - це динамічна група людей з різноманітним досвідом і культурою: від колишнього фахівця з атомним підводним човнам, старшого інженера компанії Bluechip, художника, хакера до гуру програмного забезпечення. Всі вони мають одну спільну рису: любов до створення роботів.

Розширення можливостей для розробників з 2008 року

DFRobot був одним з перших, хто використовував апаратне забезпечення з відкритим вихідним кодом, особливо для Arduino, Raspberry Pi і LattePanda. Наш постійно зростаючий каталог продукції налічує понад 1300 компонентів і віджетів, і ми виробили 1,5 мільйона одиниць продукції для 220 країн світу. Наша місія полягає в тому, щоб створити спільноту з легким доступом до обладнання, програмного забезпечення та ідеям, які дозволяють виробникам і молодому поколінню досягати своїх цілей і ефективно реалізовувати творчі ідеї.

Зміна форми навчання STEM (Наука, технологія, інженерія і математика)

З метою навчання більшої кількості людей, DFRobot створює комплексні навчальні комплекти і доводить їх до вчителів і батьків. Це набори роботів Arduino / Electronics і DIY, які були впроваджені в школах по всьому світу. Книги та навчальні посібники дають студентам необхідні теоретичні знання, і дають можливість на практиці експериментувати з пристроями входять в комплект. Що стосується наших зусиль, то ми віримо, що насіння творчості будуть рости в нашому майбутньому поколінні, і одного разу вони змінять світ тим, що вони роблять.

Майбутнє за роботами. Приєднаєтеся ви до гри з нами?

Ми віримо, що кожен може отримати вигоду з робототехніки, виявляючи свої власні проблеми, вирішуючи нові проблеми, мотивуючи себе на завершення проекту, працюючи разом, надихаючи інших, даючи поради і ділячись з іншими. І ми все більше усвідомлюємо, що зараз існує велика потреба як в техніках, так і в навичках, що бажають вкласти свої руки до робототехніці, тому ми намагаємося в повній мірі використовувати переваги відкритих і передових технологій для того, щоб це відбулося.

Історія

Компанія заснована в 2008 році в Китаї, з офісами в Пекіні, Шанхаї і Ченду. DFRobot розробляє і виробляє продукти з відкритим вихідним кодом, особливо на платформах роботів, сенсорах і Arduino-сумісних екранах. DFRobot об'єднує понад 100 співробітників, третина з яких є інженерами. За останні 5 років DFRobot поставив понад 1 мільйон модулів з відкритим вихідним кодом для студентів, викладачів і дослідників.

DFRobot - провідний світовий постачальник обладнання для робототехніки з відкритим початковим кодом, що виробляє нові інноваційний, зручні для користувача аппаратні і програмні продукти, які можна використовувати в будь-яких видах електронних проектів.

Розгорнути

Немає товарів

Вгору