Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 10:00–17:00

0
Мій кошик

Digilent Inc

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Digilent Inc - доступні електротехнічні технології.

Digilent Inc. - провідна компанія з виробництва електротехнічної продукції, яка обслуговує студентів, університети і OEM-виробників по всьому світу за допомогою заснованих на технології освітніх інструментів проектуванні.

Компанія знаходиться в м Пуллманом, США, штат Вашингтон, розробляє, виробляє і поширює свою продукцію по всьому світу.

Місія

Місія Digilent полягає в тому, щоб зробити електротехнічні та конструкторські технології зрозумілими і доступними для всіх, надаючи викладачам і студентам цінні, актуальні для галузі кошти навчання і навчальні програми.

Ми-невелика компанія з великою місією ... допомагати інженерам зробити більше, роблячи технології доступними для будь-якої аудиторії.

З моменту свого заснування у 2000 році двома інженерами-викладачами Digilent пропонує продукти, які об'єднують світ інженерної освіти з професіоналами в області машинобудування. Ми не тільки створюємо обладнання, яке використовує передові напівпровідникові технології, але ми також пропонуємо ресурси, які дозволяють нашим викладачам.

Наші ресурси, це навчальні матеріали, приклади лабораторій, загальні навчальні програми, обладнання за доступними цінами для студентів, конкурси дизайну для студентів і велика партнерська мережа, яка обслуговує університети. Не дивно, що наші продукти можна знайти в більш ніж 1000 університетах більш ніж в 70 країнах!

Крім нашої місії із забезпечення доступності інжинірингу, ми також надаємо послуги OEM.

Наша досвідчена команда інженерів в поєднанні з нашими виробничими послугами та діяльності на світовому ринку, зробили нас ідеальним OEM-партнером для таких провідних постачальників технологій, таких як Xlinx, Cypress і National Instruments.

Наші послуги поширюються на надання експертних знань в області дизайну, використанні наших виробничих і розподільних каналів, створення академічних продуктів для приватного бренду і навіть спільний маркетинг продукту в академічному просторі.

Ми хочемо, щоб наші партнери добилися успіху завдяки добре спроектованому, якісному і добре виготовленому обладнанню.

Щоб дізнатися більше про нашу компанію або побачити нас в дії, відвідайте наш блог: http://digilentinc.com/blog.
 

Digilent Inc. - провідна компанія, що займається розробкою і виробництвом електротехнічної інжинірингової, у тому числі вимірної продукції, яка обслуговує студентів, університети й ОЕМ-виробників по всьому світу.

Знаходиться в США, штат Вашингтон. Заснована в 2000 році.

Продукти компанії використовуються в навчальних процесах в більш ніж 1000 університетах в більш ніж 70 країнах світу.

Розгорнути
Вгору