Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 10:00–17:00

0
Мій кошик

Intel® RealSense™ Technology

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою

Intel® RealSense ™ Technology - це серія пристроїв, розроблених компанією Intel, що використовують різні технології розпізнавання навколишнього простору і трекінгу (Coded Light Depth, Stereo Depth, LiDAR і Positional Tracking), що дозволяє використовувати їх для проектів з розпізнавання осіб, ідентифікації об'єктів, включати ці рішення в системи розумних будинків, систем безпеки і масу інших застосувань. Ці пристрої забезпечують комп'ютерним зором (Computer vision) об'єкти робототехніки та системи електроніки.

Фізично пристрої з технологією Intel® RealSense ™ представляють собою комбінацію такого функціоналу, як відеопроцесори / відеообробщики (Vision Processors), модулі глибини і трекінгу (Depth and Tracking Modules) і камери глибини зображення (Depth Camera), що працюють разом і з підтримкою open source ( з відкритим вихідним кодом) кроссплатформенного SDK (RealSense Software development kit), що полегшує роботу з ними розробників і виробників продукції, інтегруючих в свій склад ці пристрої.

Різні технічні характеристики, пропоновані серією цих пристроїв, дозволяють знайти споживачам оптимальне співвідношення ціна-якість, застосовуючи їх в своїх проектах.

Ви можете замовити і купити продукцію Intel® RealSense ™ Technology в нашому магазині.

 

Розгорнути
Вгору