Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 10:00–17:00

0
Мій кошик

micro:bit

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою

micro: bit - це унікальний проект у вигляді відкритої платформи, що включає в себе як дизайн плат мікроконтролерів, так і вихідні коди серед програмування, які доступні для будь-якого відтворення або копіювання. Цей проект був заснован в 2016 році організацією Microbit Educational Foundation з основною метою — підтримати і розвинути поширення платформи micro: bit серед школярів і початківців, що вивчають програмування і робототехніку. Проект стартував з безкоштовної роздачі 1 млн. пристроїв серед школярів старших класів у Великобританії і в даний час він вийшов далеко за рамки британських шкіл. За даними на 2020 рік він підтримується в 50 країнах і має локалізацію на 24 мовах.

Поряд з «малиновими» мікрокомп'ютерами, micro: bit робить ставку на відкритий вихідний код і фінансову доступність, залучаючи в свої користувачі величезну кількість дітей і школярів. Широке співтовариство-ком'юніті, постійно зростаюча кількість проектів, а також бібліотека додатків, яку виробник постійно пiдтримує, робить цей мікрокомп'ютер досить цікавим.

Спеціально для micro: bit компанією Microsoft розроблено середовище візуального програмування MakeCode. Воно підтримує роботу в 2-х режимах: онлайн безпосередньо з фізичним пристроєм і оффлайн, при якому необхідно просто встановити додаток в ОС Windows або MacOS. Це середовище містить емулятор, що дозволяє тестувати програми без наявності фізичного пристрою.

Платформа micro: bit підтримує найпопулярніші мови програмування для мікрокомп'ютерів, включаючи Python і Scratch.

В Україні продукція micro: bit представлена ​​в нашому інтернет-магазині evo.net.ua. Ви можете замовити мікроконтролери micro: bit і конструктори на їх основі з доставкою в Київ і по всій країні поштовими службами.

Розгорнути
Вгору