Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 10:00–17:00

0
Мій кошик

Multicomp Pro

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою

Про компанію

Farnell є дистриб'ютором високотехнологічних продуктів, послуг і рішень для проектування, обслуговування та ремонту електронних систем у багатьох країнах світу.

Farnell здійснює свою діяльність в 28 країнах Європи і має регіональні розподільчі центри в Великобританії і Бельгії. Ми прагнемо підтримувати свій сервіс на вашій мові, піклуючись про доставку потрібних вам продуктів. В рамках нашої глобальної діяльності, широкого доступу до складських запасів готових продуктів і зміцнення відносин з постачальниками ми можемо краще задовольнити ваші потреби.

Ми володіємо досвідом в розробці інновацій і виробляємо безліч новинок в галузі, які економлять дорогоцінний час для наших замовників-інженерів, таких як перше онлайн-спільнота інженерів - element14. Останнім часом ми продовжуємо виводити на ринок новітні технології - від засобів розробки, що прискорюють процес проектування, до модульних пристроїв, які інженери можуть швидко і легко вбудувати в свої пристрої, і новітніх технологій, що забезпечують простоту розгортання штучного інтелекту.

Ми націлені на те, щоб полегшити отримання необхідних вам продуктів, коли вони вам потрібні.

Маючи більш ніж 80-річний досвід в сфері поставок компонентів для електроніки, Farnell пропонує повний асортимент продукції, підтримуваний міжнародною системою логістики та складських відділень, створених для своєчасного задоволення потреб своїх клієнтів.

Досвід роботи з найбільшими виробниками, які розробляють і виготовляють комплекти і плати для розробки, надає найрізноманітнішим клієнтам досвід, який може бути застосований на будь-якому етапі для прискорення виходу на ринок - від досліджень і підтримки проектування, до прототипирования і тестування аж до виробничих послуг.

Цей великий асортимент продуктів і послуг забезпечують 3500 співробітників в 38 країнах, таких як Farnell в EMEA, Newark в Північній Америці і element14 в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні. Споживачі в Великобританії можуть купувати у свого КТК. На складі Farnell більш 900 000 найменувань продукції, що охоплює 3000 брендів виробників і забезпечує більше двох мільйонів контактів з клієнтами в більш ніж 150 галузях промисловості.

У нас є шість дистриб'юторських центрів по всьому світу, місцеві веб-сайти в 43 країнах і спеціальне співтовариство з більш ніж 630 000 інженерів - www.element14.com.

В рамках Avnet з жовтня 2016 року абоненти тепер можуть також отримати доступ до новітніх продуктів з усього Avnet.

Фарнелл також є світовим лідером в області законодавства, включаючи RoHS, WEEE і REACH.

В 2019 Farnell перейменовує свою колекцію власних брендів, і випустив нову колекцію доступних компонентів, інструментів і випробувального устаткування під новим брендом Multicomp Pro.

Ця колекція об'єднує найкращі продукти від Multicomp, Duratool, Tenma, Pro-Power, Pro-Elec і Pro-Signal під однією торговою маркою, що полегшує інженерам-проектувальникам, технічним фахівцям і виробникам доступні продукти замість дорогих альтернатив, забезпечуючи при цьому високу якість виробництва. Те якість, на яке вони можуть покластися.

Компанія заявляє, що клієнти, які купують Multicomp Pro, можуть отримати вигоду від зниження витрат і тривалого терміну служби продукту.

«Наш новий бренд Multicomp Pro орієнтований на найкращу продукцію приватних торгових марок, ретельно відібрані від провідних світових брендів, надаючи клієнтам доступ до якісних продуктів з неймовірною вартістю і середньої економією 30% в порівнянні з фірмовими альтернативами», - прокоментував Кріс Хаворт, керуючий директор КТК і глобальний глава приватного бренду в Фарнелл.

«97 відсотків наших клієнтів говорять, що рекомендують продукти колегам, що робить Multicomp Pro сподобався вибір інженера».

В асортименті Multicomp Pro буде більше 60 000 якісних компонентів, інструментів і обладнання. Він доступний від Farnell в EMEA, Newark в Північній Америці і element14 в APAC.

Наші послуги

Швидкий доступ до новітніх технологій
Понад 900 000 продуктів, послуг, програмного забезпечення і рішень з сотнями нових продуктів додаються онлайн кожен день.
Персональний сервіс.
Особисто, онлайн або по телефону - ваш вибір.
Прості у використанні інструменти покупки онлайн
Спростіть ваші робочі процеси з нашими рекомендованими інструментами покупки.
Комплексні дизайнерські рішення
Спектр програмного забезпечення і послуг, доступних в element14 Design Center в співтоваристві element14.
Інженерна експертиза та безкоштовна технічна підтримка
Зв'язок з нашою командою експертів 24/5 через чат або по телефону.
Інноваційний інтернет-спільнота розробників - element14.

Компанія Farnell світовий дестриб'ютор розробок електронних компонентів, випустила нову колекцію доступних компонентів, інструментів і тестового обладнання під новим брендом Multicomp Pro.

Ця колекція об'єднує найкращі продукти від Multicomp, Duratool, Tenma, Pro-Power, Pro-Elec й Pro-Signal під одною торговою маркою, що полегшує інженерам-проектувальникам, технічним спеціалістам і виробникам доступні продукти замість дорогокоштуючих альтернатив, забезпечуючи при цьому високу якість виробництва. Ту якість, на яку вони можуть покластися.

Multicomp Pro пропнує повний асортимент компонентів, інструментів й обладнання по неймовірній ціні. 

Компанія заявляє, що клієнти, купуючі Multicomp Pro, можуть отримати вигоду від зниження затрат і тривалого терміну служби продукта.

Розгорнути
Вгору