Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 10:00–17:00

0
Мій кошик

Nordic Semiconductor

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою

Маючи штаб-квартиру і виробництво в Норвегії, компанія Nordic Semiconductor грає ключову роль в реалізації бездротового майбутнього в світовому масштабі. Як виробник напівпровідникових приладів і компонентів, і маючи в своєму складі потужності по розробці, дослідженню, виробництва та збирання пристроїв на друкованих платах, компанія є одним зі світових лідерів, поряд з TI, в області виробництва і продажу пристроїв бездротового зв'язку і комунікації. Основна спеціалізація компанії - на бездротових технологіях для Інтернету речей (IoT) з наднизьким енергоспоживанням.

Репутація Nordic підкріплена передовими технологіями та інструментами розробки. Доречі, компанія першою винайшла бездротовий зв'язок з наднизьким енергоспоживанням і допомогла розробити рішення Bluetooth LE, що доповнюється продуктами ANT +, Thread і Zigbee.

Малопотужні і компактні рішення на базі LTE-M / NB-IoT від Nordic використовують сотову інфраструктуру для роботи Інтернет речей.

В додаток до бездротових технологій ближнього радіусу дії і сотового Інтернет речей (cellular IoT) в технологічний портфель Nordic входять також команда розробників Wi-Fi і IP-активи, придбані у Imagination Technologies в 2020 году.

Розгорнути
Вгору