Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 10:00–17:00

0
Мій кошик

SanDisk

SanDisk - корпорація, заснована в 1988 році в місті Саннівейл, штат Каліфорнія. Спеціалізується на розробці і виробництві носіїв інформації на базі флеш-пам'яті. В даний час корпорація SanDisk займає приблизно третю частину світового ринку карт пам'яті і є найбільш продаваним брендом на цьому ринку. Частка компанії на ринку карт пам'яті США становить близько 40%. У Скандинавії, Швейцарії, Іспанії, та країнах Бенілюксу більше половини продаваних карт пам'яті припадають на частку SanDisk. Кількість карт пам'яті, вироблених корпорацією SanDisk за весь час свого існування, перевищує 200 мільйонів штук. На даний момент SanDisk випускає більше 15 мільйонів штук карт пам'яті щоквартально.

SanDisk брав участь в розробці більшості сучасних стандартів карт пам'яті. Стандарт CompactFlash розроблений SanDisk самостійно, стандарт Multimedia Card - разом з Siemens / Infineon, стандарт Secure Digital - спільно з Toshiba і Matsushita Electric. Одна з найпомітніших новинок 2003 року, Memory Stick Pro, є спільною розробкою SanDisk і Sony. SanDisk є власником понад 200 патентів, ліцензії на використання яких придбали Intel, Sony, Toshiba, Hitachi, Samsung та інші провідні виробники електроніки.

SanDisk включений в список NASDAQ-100 (список ста найбільших High-tech компаній, на основі курсу цінних паперів яких формується індекс NASDAQ). Оборот SanDisk в 2003 році перевищив 1 млрд дол.

У розпорядженні компанії знаходиться близько 860 патентів США, понад 550 патентів інших країн, також приблизно 1440 патентів очікують визнання в США. SanDisk - єдина в світі компанія, що володіє правами як на розробку, так і на випуск більшості форматів flash-накопичувачів (CompactFlash, SD, miniSD, microCD, Multimedia Card, Reduced Size Multimedia Card (RC-MMC), Memory Stick Pro). 12 травня 2016 року SanDisk була придбана виробником жорстких дисків Western Digital за 19 млрд доларів США.

ІСТОРІЯ

Історія компанії почалася в 1988 році. Її народження і розвиток - типовий приклад історії з «американською мрією». Невелике підприємство, засноване трьома молодими людьми, швидко стало відомим і почало приносити солідний дохід (починаючи з 2003 року він уже перевищував мільярд доларів щорічно), а потім і зовсім увійшла в число найбільш швидкозростаючих компаній в США.

Починаючи з 2016 року SanDisk є частиною корпорації Western Digital. Відомий виробник жорстких дисків вирішив зробити таке поглинання на фоні попиту, що знижується на випущені їм товари. Отримані в результаті поглинання напрацювання дозволили WD швидше налагодити випуск власних моделей твердотільних накопичувачів (SSD). Але при цьому бренду SanDisk стало приділятися помітно менше уваги. Наприклад, корпоративна продукція тепер випускається виключно під брендом Western Digital. Бренд SanDisk зберегли саме для будь-якої «дрібниці», на кшталт карт пам'яті і «флешок».

Корпорація SanDisk є одним з найкрупніших і відомих виробників всіляких носіїв інформації, збудованих на базі флеш-пам'яті. По деяким даним, "флешки" під цим брендом є найбільш продаваними в усьому світі - рахунок йде на мільйони щомісячно. Не меньшою популярністю користуються й карти пам'яті компанії. Більш того, виробник займається не лише випуском цієї продукції, але й приймає найбільш активну участь у справі розробки різноманітних форматів, спільно з іншими виробниками. 

Розгорнути

Немає товарів

Вгору