Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 10:00–17:00

0
Мій кошик

SeeedStudio

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою

Про компанію

Seeed обслуговує світову спільноту розробників з 2008 року, надаючи відкриті технології та гнучкі виробничі послуги, з метою зробити апаратне забезпечення більш доступним і спростити впровадження апаратних інновацій. Володіючи великими ресурсами в Шеньчжені і надійними партнерами по технологіям та дистрибуції по всьому світу, Seeed прагне стати інтегрованою платформою для створення апаратних рішень для IoT (Інтернету речей) і сучасних додатків AI.

Що ми пропонуємо

Короткі терміни виробництва, мінімальна партія зразків - починаючи від 100 шт. Надійний сервіс, розробка і тестування зразків. Доставка від дверей до дверей. Seeed Fusion Service пропонує комплексні послуги зі створення прототипів для виробництва друкованих плат, складання друкованих плат та інших спеціалізованих електронних і механічних послуг, таких як фрезерування з ЧПУ, 3D-друк і послуги з макетування друкованих плат. Наявність у власній відкритій базі даних понад 600 готових розробок, уже готових до виробництва.


Рішення для інтернету речей

Широкий спектр апаратних платформ і сенсорних модулів, які готові до інтеграції з уже існуючими IoT платформами. Можливість адаптації продуктів з новітніми технологіями завдяки співпраці з провідними компаніями-технологічних гігантами.

Розробка програмного забезпечення, забезпечення повного процесу сертифікації продуктів. Співпраця з партнерами по екосистемі для вирішення складних проектів для Інтернету речей (IoT).

Одна з розробок компанії - сенсорні модулі SenseCAP, є серією промислових IoT-продуктів. Версія модуля - LoRaWAN заснована на протоколі LoRaWAN і може бути розгорнута по всьому світу з декількома діапазонами ISM. SenseCAP укладений в корпус IP66, що робить його придатним в сценаріях дистанційного зондування на відкритому повітрі, таких як Smart Farming, Smart City і інших додатках IoT, які вимагають збору даних з низьким енергоспоживанням, на великі відстані і протягом тривалого часу.

Історія діяльності

2008 Компанія заснована в Шеньчжені з переконанням що «електроніка може бути мистецтвом»

2009- Випущений Seeeduino.Запущен сервіс прототипирования Fusion

2010-Випущені Grove System - стандарт відкритого доступу та бібліотеки з відкритим вихідним кодом для створення прототипів,

Seeeduino Film - апаратний саміт з відкритим вихідним кодом

2011-Вступ до велику роздрібну мережу Radioshack в США.

Відкрилося виробництво в Шеньчжені. Початок роботи рекламної служби Seeed factory

2012-Вихід Maker Faire Shenzhen - №1 в Китаї Grove Starter Kit

2013 Спільнота розробників визнано в основних китайських ЗМІ

2014- Rephone - перший модульний телефон з відкритим вихідним кодом.

2015 Початковий набір Grove IoT для AWS.

BeagleBoneGreen з офісом TI Seeed в США.

2016- Respeaker - перший відкритий голосовий інтерфейс для речей Wio Link - рішення Wi-Fi, що спрощує розробку IoT до Web of Things.

Глобальне стратегічне партнерство з Microsoft.

2017- Відкриття Seeed К.К. У Нагої, Японія.

Отримання Сертифікату ISO 9001 діє до: 2015

2018 Розширення екосистеми Respeaker.Промишленние датчики GroveX.

Виробництво і лабораторія

Лабораторія апаратних інновацій Seeed IoT розташована в самому серці Шеньчженя, Китай, має назву x.factory, і служить апаратної лабораторією IoT для розробників з інструментами і обладнанням для створення прототипів, а також для спільноти технічних партнерів. Це також штаб-квартира Seeed, що означає, що обладнання та технічна підтримка легко доступні на місці.

X.factory управляється Chaihuo Maker Space, першим і провідним виробником в Шеньчжені з 2011 року, і співпрацює з Seeed Studio, компанією з виробництва апаратного забезпечення з відкритим вихідним кодом, яка обслуговує світова спільнота виробників і розробників з 2008 року.

x.factory - це «відкрита фабрика» з виробничим обладнанням для внутрішнього прототипирования і дрібносерійного виробництва, а також площами для спільної роботи над вашим проектом. x.factory допомагає членам спільноти розробників підключитися до великих ресурсів Шеньчженя в ланцюжку поставок, а також до тих можливостей, які надає промисловість і ринок Китаю.

SeeedStudio - виробник високотехнологічних виробів. Девіз компанії : "Бути самою інтегрованою платформою для глобальних креативних технологів, щоб перетворити ідеї в продукти, надаючи відкриті технології й гнучке виробництво з Шэньчжэня, столиці світу обладнання".

Заснована у 2008 році і з того часу надає відкриті технології і гнучкі виробничі послуги, з метою зробити аппаратне забезпечення більш доступним і спростити впровадження інновацій.

 Seeed прагне стати найбільш інтегрованою платформою для створення апаратних рішень для IoT (інтернет речей) та сучасних додатків Al.

Розгорнути
Вгору