Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 10:00–17:00

0
Мій кошик

Stontronics

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою

Про компанію

TT Electronics Plc є світовим виробником електронних компонентів і постачальником виробничих послуг зі штаб-квартирою в Уокінгу, Англія. Компанія розробляє і виробляє датчики, силові модулі, резистори, магніти, напівпровідники, роз'єми і оптоелектроніку для промислового, аерокосмічного і оборонного, медичного і транспортного ринків.

TT Electronics продає великим виробникам по всьому світу і має три підрозділи - датчики і спеціалізовані компоненти, силова електроніка і глобальні виробничі рішення.

У 2017 році в компанії було зайнято 4100 співробітників в 21 офісі по всьому світу.

TT Electronics Plc, зареєстрований на Лондонській фондовій біржі (TTG.L), в 2015 році повідомив про виручку в розмірі 509,9 млн фунтів стерлінгів, а операційний прибуток - 21,7 млн ​​фунтів стерлінгів.

Ми поставляємо вироби для електроживлення, які відповідають міжнародним стандартам, постачаємо OEM-виробників по всьому світу. Наш портфель включає в себе джерела живлення змінного / постійного струму, перетворювачі постійного струму в постійний струм, драйвери світлодіодів, кабельну продукцію і одноплатні процесори (SBC).

Ми є експертами, яким довіряють, в галузі джерел пітанія.К нас звертаються якщо хочуть досягти потрібного рівня ефективності, щільності потужності і конкретних вимог до застосування. Ми пропонуємо настроюються і індивідуальні, спеціально розроблені рішення.

Ми надаємо провідні продукти харчування і технології для провідних виробників обладнання в області медицини, транспорту, промисловості і охоронних технологій. Наші галузеві знання і технічні рішення не мають собі рівних.

Наші бренди продуктів електроживлення включають Stontronics, Powerpax, Cable Power і Power Partners.

У нас велика дистриб'юторська мережа з ключовими партнерами, такими як Mouser, RS Components, Allied Electronics, Farnell, Newark, Rapid Electronics і CPC. Ми є ексклюзивним партнером FSP Protek для продуктів Protek Power в Великобританії і Північній Америці.

Історія

Наша історія в сфері електропостачання почалося більше 30 років тому. Спочатку компанія була заснована як Daren Electronics в 1979 році. У 1998 році компанія була придбана Stadium Group, а з 2001 року вона здійснювала комерційну і дистриб'юторську діяльність у Великобританії, а виробництво, яке перебуває в Дунгуань, Китай, було недорогим. Наш бізнес виріс за рахунок придбань, що включали в себе KRP Power Source, Ferrus Power, Fox Industries, Stontronics, Powerpax і Cable Power.

У 2018 році Stadium Group була придбана компанією TT Electronics plc. Наш бізнес тепер працює під ім'ям TT Electronics з наступними брендами продуктів електроживлення: Stontronics, Powerpax і Cable Power. У 2019 TT Electronics придбала компанію Power Partners Inc, яка є підрозділом енергопостачання в Північній Америці.

Stontronics - є брендом компанії ТТ Electronics plc, що є лідером в області розробки і виробництва продуктів електроживлення, яка надає готові рішення по електроживленню для широкого ряду пристроїв в різноманітних галузях, таких як медицина, транспорт, промисловість, охорона об'єктів, а також індивідуальні послуги по проектуванню, виготовленню, збірці друкованих плат і збірці виробів на своїх підприємствах у Великобританії і Китаї. Асортимент включає джерела живлення, перетворювачі постійного струму, драйвери світлодіодів, кабельні продукти і джерела живлення для одноплатних комп'ютерів Raspberry Pi.

Розгорнути
Вгору