Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 10:00–17:00

0
Мій кошик

SunFounder

SunFounder - компанія розташована в Китаї і спеціалізується на освіті STEM з такими продуктами, як роботи з відкритим вихідним кодом, набори Arduino і Raspberry Pi, екрани для дисплеїв і інтелектуальні пристрої.

У SunFounder ми прагнемо допомогти учням початкової та середньої школи, а також любителям за допомогою навчання в STEM, поліпшити їх практичні навички та здібності вирішувати проблеми.

Таким чином, ми сприяємо учням отримувати задоволення від освітнього процесу, допомагаємо отримати потрібні навички, розвиваючи тим самим ваш інтерес до програмування і творчості, відкриваючи вам захоплюючий світ науки і техніки. Щоб охопити майбутнє штучного інтелекту, необхідно не відкладаючи і осмислено вникнути в ту широку область знань, яку надає STEM.

Ми завжди віддаємо перевагу досвіду і побажань наших клієнтів. Для полегшення вивчення передбачені навчальні посібники по кожному продукту, щоб ви могли легко познайомитися з необхідною інформацією.

Крім того, для початківців студентів в короткі терміни пропонується програмне забезпечення з використанням візуального / графічного мови програмування.

У SunFounder ми віримо, що кожен може стати вченим. Ми знаходимо творчі ідеї в життя, і вони збагачують життя у відповідь. Пам'ятаючи про цю місію, ми будемо продовжувати працювати над тим, щоб надати вам хороший сервіс та інноваційні, цікаві продукти, і ми дуже раді і пишаємося тим, що можемо ділитися з вами цінними знаннями.

Цінність STEM від SunFounder

В освіті абревіатура STEM розшифровується як дисципліни науки, техніки, техніки і математики. Таким чином, навчання STEM - це вивчення цих предметів STEM за допомогою комплексного підходу, такого, який пропонує практичний і відповідний навчальний досвід.

Це не тільки перевага вивчення науки, техніки, техніки і математики як єдиного цілого, але також і набуття навичок вирішення проблем, пошукового навчання і критичного мислення, які йдуть рука об руку з тими предметами, які роблять освіту STEM цінним.

Курс STEM - це курс, в якому основна увага приділяється інтегрованим дисциплін науки, технології, інженерії та математики за допомогою практичного навчання та проектів, заснованих на реальних задачах, що дозволяє підготувати студентів до майбутньої роботи в сфері IT.

Серед технічних партнерів SunFounder такі компанії як Google, Amazone web serices, Ubuntu, Frduino, Atmel, Nordic semiconductors, Raspbery і інші.

SunFounder має представництва в Європі, Азії, Північній і Південній Америці в десятках країн.

SunFounder - компанія, що спеціалізується на STEM-освітній продуції, такій як роботи з відкритим початковим кодом, набори Arduino та Raspberry Pi, дисплеї й інтелектуальні пристрої.

SunFounder орієнтовані на учнів початкової та середньої школи, а також любителів різного віку.

Крім цього, для студентів-початківців пропонується програмне забезпечення с використаннням візуальної / графічної мови програмування.

Розгорнути

Немає товарів

Вгору