Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 10:00–17:00

0
Мій кошик

testo

Testo SE & Co. KGaA - про компанію

Testo - глобальна компанія з штаб-квартирою в Тітізее-Нойштадт і Ленцкірх, Німеччина, заснована в 1957 році. Це лідер світового ринку в області портативних вимірювальних технологій.

Компанія має 35 дочірніх компаній, в тому числі в Китаї, Японії, Кореї, США, Австралії, Франції, Іспанії та Італії, і налічує близько 3000 чоловік, в тому числі понад 1700 в точках Ленцкірх, Кірхзартен і Тітізее. В кінці 2019 року штаб-квартира компанії була перенесена з Ленцкірх в Тітізее.

У 2011 році Testo вперше перевищила оббьем продажів в 200 мільйонів євро і досягла близько 208 мільйонів євро по всьому світу. Компанія інвестує близько десяти відсотків своїх щорічних продажів по всьому світу в дослідження і розробки. У 2018 році компанія вперше зареєструвала обсяг продажів більш 300 мільйонів євро.

Testo- історія створення

Сьогоднішня компанія Testo SE & Co. KGaA була заснована в 1957 році як відділ будівництва термометрів в Ленцкірхском філії Atmos Fritzsching & Co. GmbH Viernheim. Atmos Fritzsching & Co. GmbH була компанією, що працює в медичному секторі в Фірнхайм, яка виникла в аптеці Kaiser Friedrichs, заснованої в Берліні в 1888 році. Компанія виробляє фармацевтичні препарати і медичні аспіраційні насоси.

Починаючи з 1930 року, Пол Фріцшінг, керуючий директор Boehringer & Söhne в Мангеймі, зацікавився в розробці власних медичних технологій в аптеці. Після цього в 1938 році він вперше перевів бренд і компанію в Мангейм. На початку було виготовлено 9 малих компресорів для технічних, комерційних, медичних і наукових цілей. Коли завод у Фрайбурзі був зруйнований в результаті повітряного нальоту в 1944 році, компанія була переміщена в Ленцкірх в Шварцвальді.

Пізніше в 1957року, Ханс Бауер, засновник відділу будівництва термометрів, розробив електронний клінічний термометр з аналоговим дисплеєм. Незабаром після цього вимірювальний пристрій було вдосконалено таким чином, що воно мало набагато більший діапазон вимірювання, ніж було б необхідно для визначення температури тіла. Тому він був проданий в якості другого термометра для промисловості і досліджень. Асортимент продукції продовжував розвиватися, але йшов зі сфери медицини Atmos. З цієї причини 1 квітня 1981 року всі співробітники відділу приладів переїхали в нову компанію Testoterm KG Fritzsching, Viernheim, Lenzkirch.

У 1984 році Atmos Fritzsching & Co. GmbH, що управляє електронними вимірювальними приладами, була перетворена в Testoterm Messtechnik GmbH & Co. KG, яка тепер відповідає за розробку і виробництво. Торгова компанія продовжувала працювати під управлінням Testoterm Fritzsching GmbH & Co. KG. 1 січня 1993 року дві компанії об'єдналися в Testoterm Fritzsching GmbH & Co. Gerd Knospe, а Wolfgang Hessler і Peter Greiser стали генеральними директорами. Оскільки асортимент продукції тим часом виходив далеко за рамки вимірювання температури, додавання терміна «term» в назві більше не було доцільним. Таким чином, назва компанії змінилося в липні 1993 року на Testo GmbH & Co.

Testo Sensor GmbH була заснована в січні 2011 року. Він розробляє, виробляє і продає датчики температури, які встановлюються, наприклад, в опалювальних і сонячних системах, системах кондиціонування повітря, в автомобілях і кавоварка.

Влітку 2016 року юридична форма компанії змінилася з Testo AG на Testo SE & Co. KGaA.

Testo -Продукція компанії

Компанія пропонує вимірювальні прилади і вимірювальні рішення для холодильної техніки, систем кондиціонування повітря і захисту навколишнього середовища, для промислового застосування, для аналізу вихлопних газів і аналізу димових газів а також контролю якості повітря всередині приміщень і продуктів харчування. Інноваційні продукти включають в себе пристрій для вимірювання дрібного пилу, пристрій для вимірювання рівня масла у фритюрі, тепловізійні камери, хмарну систему моніторингу даних вимірювань, рішення для вимірювань, такі як система управління HACCP, або пристрої, такі як Smart Probes, які можуть управлятися смартфоном

Testo SE & Co. KGaA —  найбільший європейський виробник контрольно-вимірювального обладнання. Компанія Testo з головним офісом в місті Ленцкірх, Німеччина. Сьогодні Testo Group об'єднує 30 компаній-представників по всьому світу : в Європі, в країнах Азії, (Японії, Китаї, Кореї), Північної Америки (Канада, США) та Індії.

Компанія Testo є одим з лідерів у сфері портативних і стаціонарних вимірювальних технологій.

Розгорнути

Немає товарів

Вгору