Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 10:00–17:00

0
Мій кошик

Coral

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою

Coral — це підрозділ Google Research, який у 2019 році запустив на ринку платформу Coral, що об'єднує інфраструктуру апаратного і програмного забезпечення для додатків, що використовують алгоритми і технології штучного інтелекту для вирішення широкого кола завдань на рівні обчислень на стороні клієнта. На сьогодні Coral вже застосовується в найрізноманітніших галузях, від охорони здоров'я до сільського господарства і розумних міст. Проведення обчислень на стороні клієнта має велику перспективу, оскільки у всіляких пристроях, що використовують автоматизацію процесів критично важливо виконувати обчислення з мінімальними затримками і дотриманням конфіденційності даних, що важко досягти проводячи обчислення в хмарі і передаючи дані на відстані з використанням інтернету. Затримка навіть в частки мілісекунди часто в таких пристроях може бути абсолютно неприпустима.

Лінійка продукції Coral включає два основних типи продуктів: прискорювачі та плати для розробників, призначені для прототипування нових ідей, і модулі, призначені для роботи штучного інтелекту виробничих пристроїв, таких як інтелектуальні камери і датчики.

Ці пристрої побудовані на Google Edge TPU (Tensor Processing Units), мікросхемі ASIC, оптимізованої для виконання легких алгоритмів машинного навчання — спрощеної версії існуючого в компанії Google процесора TPU з водяним охолодженням, що використовується в хмарних серверах.

Команда Coral заявляє, що, з огляду на велику кількість конкурентів, вона виділяється тим, що тісно інтегрує своє обладнання з екосистемою сервісів штучного інтелекту Google.

Цей набір продуктів, який охоплює чіпи, хмарне навчання, інструменти розробки і багато іншого, довгий час був ключовою перевагою роботи Google в області штучного інтелекту. У разі у Coral є бібліотека моделей штучного інтелекту, спеціально скомпільована для її обладнання, а також служби штучного інтелекту в Google Cloud, які безпосередньо інтегруються з окремими модулями Coral, такими як датчики навколишнього середовища.

Фактично, Coral настільки тісно інтегрований з екосистемою штучного інтелекту Google, що його апаратне забезпечення на базі Edge TPU працює тільки з фреймворком машинного навчання Google — TensorFlow.

 
Розгорнути
Вгору