Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 10:00–17:00

0
Мій кошик

Waveshare

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою

Waveshare International Limited- є провідним постачальником апаратних комп'ютерних інновацій. Володіючи персоналізованими послугами та різноманітними рішеннями, які дозволяють нашим клієнтам реалізовувати їх ідеї та проекти, ми прагнемо стати ключовим фактором в екосистемі досліджень і розробок.

Компанія розташована в Китаї, г.Шеньжень, є виробником широкого асортименту комп'ютерної електроніки та аксесуарів, в основному спрямованих для розвитку творчості та навчання в області інформаційних технологій.

Компанія має філії і дистриб'юторів у багатьох країнах, таких як Південна Корея, Тайвань, Польща, Пакистан, Бангладеш, Росія і Індія.

Компанія Waveshare (Waveshare International Limited, згодом - Waveshare Electronics) була заснована в Шеньчжені, Китай, як міжнародний центр технологічних інновацій, що спеціалізується на електронних компонентах, платах розробки та інструментах.
Зараз Waveshare  - це один з лідерів світового виробництва мікрокомпьютерів, плат розширення до них та супутних комплектуючих, модулів та елементів, а також конструкторів, до якиих включено мікрокомпьютери. Виробничі потужності Waveshare знаходяться в регіоні Шеньжень, Китай,  та є офіс у Гонконг. Офіційні дистриб'ютери компанії - в Індії, Південній Кореї, Тайвані, Польші, Пакістані та Бангладеші, через яких продукція компанії розповсюджується на весь світ.
Каталог продукції компанії Waveshare є дуже великим та складається більш ніж з 250 розділів продукції. Компанія є виробником аксесуарів, наборів, датчиків і модулів розширення для популярних міні-комп’ютерів, включаючи Arduino, Raspberry Pi, BBC Micro:bit, Jetson і BeagleBoard. Вона також створює нестандартні плати розробки, роботів і комплекти для прототипування, а також освітні продукти. Окромо треба підкреслити, що компанія Waveshare є автором сучасних гнучких дисплеїв електронного паперу, які використовують технологію E-Ink. Широкий асортимент і відмінна якість продукції роблять Waveshare одним з найпопулярніших виробників обладнання для електроніки та робототехніки.
Компанія Waveshare була заснована в 2006 році, та була однією з перших, хто прийняв апаратне забезпечення з відкритим кодом. Waveshare прагне поділитися з користувачами своїм апаратним забезпеченням, щоб прискорити розробку та виробництво електронних продуктів і прискорити розвиток світу.
Waveshare — виробник і постачальник електроніки преміум-класу, який в основної мірі спеціалізується на модулях, компонентах і платформах розробки, а також на різноманітних аксесуарах і доповненнях саме для Raspberry Pi, як найпопулярінішого мікрокомп'ютера в світі.
Що користувачам найбільше подобається у Waveshare, так це те, що вони розуміють західний ринок, але використовують силу східних недорогих технологій виробництва. Це дозволяє їм створювати комплекти та продукти, які відповідають стандартам якості сучасних споживачів, що постійно вдосконалюються, водночас забезпечуючи неймовірну доступність для кожного продукту та комплекту, які вони постачають. І справді - бюджетна ціна та відмінна якість - це два ключових пункти, що виділяють компанію Waveshare серед інших виробників.

Розгорнути
Вгору