Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 10:00–17:00

0
Мій кошик

Asus

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою

AsusTek Computer Inc коротко - ASUS - розташована на Тайвані транснаціональна компанія, що спеціалізується на комп'ютерній електроніці, і відома як провідний виробник материнських плат, комп'ютерів, моніторів, відеокарт, маршрутизаторів і інших цифрових пристроїв. В даний час компанія фокусується на розробці і випуску «розумних» технологій наступного покоління, які дозволять поліпшити життя людей по всьому світу.

Asus є 5-м найбільшим в світі постачальником ПК за обсягом продажів в 2017 році, фігурує в рейтингах BusinessWeek «InfoTech 100» і «10 найбільших ІТ-компаній Азії» і посідає перше місце в категорії «ІТ-обладнання» в дослідженні Top 10 Global Brands 2008 року з загальною вартістю бренду 1,3 мільярда доларів США.

Історія

Asus була заснована в Тайбеї в 1989 році інженерами Т.Х. Tung, Ted Hsu, Wayne Hsieh і M.T. Ляо, все четверо раніше працювали в компанії Acer. В цей час Тайвань ще не зайняв лідируючі позиції в комп'ютерно-апаратному бізнесі. Корпорація Intel буде поставляти будь-які нові процесори в першу чергу більш відомим компаніям, таким як IBM, а тайванським компаніям доведеться чекати приблизно шість місяців після того, як IBM отримає свої інженерні прототипи. Відповідно до історії компанії, Asus створила прототип материнської плати для Intel 486, але це було зроблено без доступу до реального процесора. Коли Asus звернувся до Intel з проханням протестувати процесор, у самій Intel виникла проблема з власної материнською платою 486. Asus вирішила проблему Intel, і виявилося, що власна материнська плата Asus працювала правильно, без необхідності подальшої модифікації. З тих пір Asus отримував інженерні зразки Intel, випереджаючи своїх конкурентів.

У вересні 2005 року Asus випустила першу ускорительную плату PhysX. У грудні 2005 року Asus вийшла на ринок РК-телевізорів з моделлю TLW32001. У січні 2006 року Asus оголосила про співпрацю з Lamborghini для розробки серії ноутбуків VX.

9 березня 2006 року Asus був визнаний одним з виробників перших моделей Microsoft Origami, разом з Samsung і Founder Technology. 8 серпня 2006 року Asus оголосила про створення спільного підприємства з Gigabyte Technology. 5 червня 2007 року Asus оголосила про запуск Eee PC на COMPUTEX Taipei. 9 вересня 2007 року Asus повідомила про підтримку Blu-ray, оголосивши про випуск дисковода для запису на BD-ROM / DVD, BC-1205PT. Згодом ASUS випустила кілька ноутбуків на базі Blu-ray.

У січні 2008 року Asus почала серйозну реструктуризацію своєї діяльності, розділивши її на три незалежні компанії: Asus (що спеціалізується на прикладних фірмових комп'ютерах і електроніці); Pegatron (орієнтований на OEM-виробництво материнських плат і компонентів); І Unihan Corporation (сфокусована на виробництві поза ПК, такому як корпусу і лиття).

У грудні 2010 року Asus випустила найтонший у світі ноутбук Asus U36 зі стандартом напруги процесора Intel (НЕ низької напруги) Intel Core i3 або i5 товщиною всього 19 мм.

У січні 2013 року Asus офіційно припинила виробництво своєї серії Eee PC через зниження продажів, викликаного тим, що споживачі все частіше переходять на планшети і ультрабуки.

У 2019 Asus відзначив своє 30-річчя.

виробництво

Персональні комп'ютери, ноутбуки, неттопи, інтернет-планшети;
Комп'ютерні компоненти: материнські плати, графічні карти, звукові карти, оптичні приводи, кулери;
Комп'ютерна периферія: монітори; оптичні приводи; миші, зовнішні накопичувачі.
мобільні телефони, смартфони;
маршрутизатори Asus.
Asus також виробляє різні компоненти для продуктів інших корпорацій, включаючи Sony (PlayStation 2), Apple Inc. до 2010 року (iPod, iPod Shuffle, MacBook), Alienware, Falcon Northwest, Palm, Inc., HP і багато інших виробників обладнання використовують материнські плати ASUS в своїх системах (c 2008 року вся перерахована продукція виготовляється на виробничих потужностях Pegatron Corporation).

3 листопада 2017 року компанія Asus оголосила про випуск свого першого смартфона з дисплеєм 18: 9 - Pegasus 4S.

діяльність

Ринкова капіталізація компанії на середину жовтня 2007 - 10,66 млрд $. Виручка компанії в 2008 р - 22,9 млрд $, чистий прибуток - 840 млн $.

За даними на 2014 гд, Asus продає материнських плат більше, ніж будь-яка інша компанія, відвантаживши покупцям 22 млн штук в 2013 році, обігнавши Gigabyte на 1 млн штук.

Станом на третій квартал 2012 року входить до п'ятірки найбільших виробників персональних комп'ютерів (поступаючись Lenovo, Hewlett-Packard, Dell і Acer).

У 2010 Asus поступово скорочує свої замовлення у дочірньої компанії Pegatron, дані плани відповідають загальній тенденції розвитку компанії зі скорочення залежності від Pegatron Technology: зокрема, мова йде про материнські плати і графічних підсистемах, виробництво яких може бути передано Elitegroup Computer Systems (англ.) (ECS).

У другій половині 2010 року Asus також почала розміщувати свої замовлення на фабриках компаній Foxconn Electronics (Hon Hai Precision Industry) і Quanta Computer.

Згідно дослідженням "Найкращі глобальні бренди Тайваню» 2012-2016 років, проведеним британським бренд-консалтинговим агентством Interbrand, компанія Asus є найдорожчим тайванським брендом за величиною ринкової вартості.

Місія

Нараховуючи понад 16 тисяч співробітників і 58 представництв по всьому світу, компанія ASUS є інтернаціональною структурою, яку об'єднують спільні цінності. Вони включають в себе чотири основні аспекти: «П'ять достоїнств - скромність, чесність, старанність, енергійність, сміливість», «Орієнтація на результат», «Економне мислення» і «Інноваційність та естетика». Щоб досягти глобальної мети компанії - бути лідером нової цифрової ери - співробітники ASUS застосовують ці фундаментальні положення на практиці.

Компанія ASUS спонсорує громадські програми та ініціативи в різних країнах світу, втілюючи на ділі свій девіз - зробити життя в сфері цифрових технологій доступній і цікавій для кожного.

ASUS - транснаціональна компанія, що спеціалізується на комп'ютерній електроніці. Заснована в 1989 році на Тайвані і відома як провідний виробник материнських плат, комп'ютерів, моніторів, відеокарт, маршрутизаторів та інших цифрових пристроїв. Входить в п'ятірку найбільших світових виробників персональних комп'ютерів - 16 тис. працівників та має 58 представництв по всьому світу. В даний час компанія фокусується на розробці і випусці "розумних" технологій наступного покоління, які дозволять покращити життя людей у всьому світі.

Одноплатні комп'ютери Tinker Board від Asus - це надійна і функціональна платформа для втілення у життя найбільш різноманітних проектів.

Розгорнути
Вгору