Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 10:00–17:00

0
Мій кошик

Мікрокомп'ютери Banana Pi

Мікрокомп'ютери Banana Pi виробляються китайською компанією Lemaker. Як і всі мікрокомп'ютери, форм-фактор цих пристроїв можна порівняти з розмірами банківської карти (але не повністю йому дорівнює). Мікрокомп'ютери Banana Pi мають продуктивність, достатню для запуску STEAM-проектів в загальноосвітніх школах для розвитку навичок до науки, мистецтва, технології, інженерії та математики. Висока популярність цього проекту пояснюється його універсальністю, відкритістю і доступністю.
Інтернет-магазин evo.net.ua пропонує купити мікрокомп'ютери Banana Pi в Україні. У нас представлені моделі мікрокомп'ютерів Banana Pi по найбільш низькій ціні в Києві і інших містах.
Однією з особливостей цього мікрокомп'ютера є можливість використання плат розширення від Raspberry Pi, оскільки вони електрично і механічно сумісні через роз'єм GPIO. Оскільки мікрокомп'ютер Banana Pi створювався пізніше Raspberry Pi, то він перевершує схожі моделі Raspberry, з якими їх зазвичай порівнюють, за характеристиками: він функціональніший і потужніший, але це не клон і не аналог всім відомої "малинки". Просто китайці додають для зручності необхідні елементи (наприклад, вбудований eMMC-накопичувач) або стандартний периферійний роз'єм USB Type-C.
Лінійка Banana Pi складається з наступних моделей:
Banana Pi M2 з чотирьохядерним процесором AllWinner R40 Quad Core. Комп'ютер BPI-M2 Berry являє собою оновлення моделі Banana Pi M1 / ​​M1 +, що підтримує SATA від SoC. Banana Pi M2 має непогану продуктивність, якої цілком вистачає для таких медіа-проектів, як сервери зберігання.
Banana Pi M3 з восьмиядерна процесором Allwinner A83T Octa-Core і 2 ГБ оперативної пам'яті. Виріб здатне працювати на різних операційних системах, включаючи Android, Ubuntu, Lubuntu, Debian і Raspbian.
Banana PI M64 — чотирьохядерний мікрокомп'ютер, який має 2 ГБ оперативної пам'яті і 8 ГБ eMMC. 64-розрядний комп'ютер оснащений WiFi, Bluetooth, портами USB і HDMI.
Banana Pi R2 має чотирьохядерний процесор ARM Cortex-A7, 2 ГБ оперативної і 8 ГБ вбудованої пам'яті з додатковим USB слотом. Він оснащений безліччю інтерфейсів, завдяки яким можна використовувати його в якості високопродуктивного маршрутизатора з функціями зберігання і обробки даних.
Banana Pi M2 Zero — ультра-компактний мікрокомп'ютер, розміри якого становлять усього 60х30 мм. Він підходить для систем з обмеженою кількістю виділеної пам'яті для додатків і працює на базі чотирьохядерного процесора Cortex A7 з 512 Мб оперативної пам'яті.
Ціна Banana Pi Київ знаходиться на рівні його конкурентів. В інтернет-магазині evo.net.ua представлені кращі пропозиції ціни в Україні.
Купити з доставкою по Україні Banana Pi можна на нашому сайті.

Немає товарів

Вгору
,