Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 10:00–17:00

0
Мій кошик

Banana Pi

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою

Історія

У 2003 році була заснована компанія SINOVOIP, яка стала засновником компанії BРi, розташована в Шеньчжені, провінція Гуандун, Китай. Вона має більш ніж 12-річний професійний досвід розробки та виробництва програмного і апаратного забезпечення, займається розробкою і виробництвом електронних новинок, має понад 50 інженерів - програмістів і фахівців з електроніки. Загальна площа заводських приміщень більш 10000 квадратних метрів, де працює понад 400 робітників. SinoVoip веде свою діяльність більш ніж в 170 країнах світу, і має своїх представників більш ніж 40 країнах.

У 2015 році GuangDong BiPai technology co., LTD відокремилася від SINVOIP, має власну штаб-квартиру в регіоні високих технологій Дунгуань Суншань, і спеціалізується на обладнанні з відкритим вихідним кодом, Інтернетом речей (IoS) і STEAM освіті (Science, technology, engineering, and mathematics-Наука, технологія, інжиніринг та математика).

Новий офіс BPi

Профіль компанії

1. Основна інформація: Sinovoip має більше 500 співробітників і за допомогою інтернету, технологій і виробництва, надає послуги з розробки апаратного забезпечення і програмних продуктів з відкритим вихідним кодом.

2. Фабрика із загальною площею більше 10000 квадратних метрів, має 60 високошвидкісних машин розміщення SMT, 24 виробничі лінії SMT, більше 80% технологій з Японії, що забезпечує високу якість продукції.

3. Більше 10 років існує сервіс OEM & ODM по розробці продуктів на замовлення, SinoVoip має досвідчених розробників програмного і апаратного забезпечення, сильну команду R & D, процес управління якістю і систему логістики.

4. SinoVoip веде розробку апаратного і програмного забезпечення з відкритим вихідним кодом з 2013 року. Обсяг продажів устаткування Banana Pi досягає більш 2 000 000 штук.

діяльність

Компанія Gungdong BPI Science and Technology Ltd, займається проектами апаратного забезпечення з відкритим вихідним кодом і проектами IOT, пропонуючи свій сервіс клієнтам в глобальному масштабі. «Banana Pi» - платформа для розробки апаратного забезпечення з відкритим вихідним кодом, з можливістю самостійно завершити основну систему і архітектуру платформи. Документація, програмне та апаратне забезпечення (включаючи схеми) - все відкрито, з метою залучення розробників з усього світу. Співпраця компанії з спільнотою розробників ПЗ з відкритим вихідним кодом справила величезний вплив на її розвиток, і тепер продукти з відкритим вихідним кодом Banana Pi продаються більш ніж в 170 країнах світу, залучаючи мільйони розробників для участі в проекті. Зараз це спільнота налічує майже 60 мільйонів учасників, і апаратні продукти Banana Pi отримують офіційну технічну підтримку підтримку.

Як BPi допомагає втілити ідеї своїх клієнтів.

1. Запрошує всіх, хто зацікавлений в проекті апаратного і програмного забезпечення з відкритим вихідним кодом BPI, приєднатися до своєї команди.

2. Допомагає швидко реалізувати ідеї клієнтів - завершити проектування і запустити у виробництво.

3. За наданим вами дизайну і технічними даними продукту, надає допомогу для його запуску в серію.

Фабрика (виробнича і випробувальна база)

З метою розвитку компанії SINOVOIP, а також для подальшого розширення виробничих потужностей і підвищення якості продукції, акціонери Sources Communication вирішили інвестувати в новий завод. Він займає площу більше 10000 квадратних метрів, оснащений повним спектром виробничого обладнання та висококласним технічним і управлінським персоналом, має лінії SMT повного виробничого циклу, виробничу лінію плагінів, складальну лінію і виробничу лінію тестування продукції.

Banana Pi - одноплатні мікрокомп'ютери побудовані на базі процесорів Allwinner. Мають змогу працювати під управлінням різноманітних операційних систем : Android 4.2, Android 4.4, Lubuntu, Raspbian, Debian, Fedora, Arch Linux, Gentoo, openSUSE, Berryboot, FreeBSD, OpenWrt, Slackware, Tiny Core Linux.

Banana Pi розроблений компанією «Sinovoip» з ціллю сприяння STEAM (наука, технологія, інженерія, мистецтво і математика) (з англ. - science, technology, engineering, art and mathematics) в загальноосвітніх школах. 

Розгорнути
Вгору