Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 10:00–17:00

0
Мій кошик

BeagleBone

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою

Про BeagleBoard.org і Фонді BeagleBoard.org

Фонд BeagleBoard.org - це некомерційна корпорація з Мічигану, США, яка надає навчання та співпрацю, за допомогою можливості взяти участь в розробці і застосуванні програмного і апаратного забезпечення з відкритим вихідним кодом для вбудованих обчислень. BeagleBoard.org надає власникам і розробникам програмного і апаратного забезпечення з відкритим вихідним кодом форум для обміну ідеями, знаннями і досвідом. Спільнота BeagleBoard.org співпрацює в розробці рішень для фізичних обчислень з відкритим вихідним кодом, включаючи робототехніку, персональні виробничі інструменти, такі як 3D-принтери і лазерні різаки, а також інші види промислового і машинного управління.

BeagleBoard.org - це результат зусиль захоплених людей, в тому числі кількох співробітників Texas Instruments, зацікавлених у створенні потужних, відкритих спеціалізованих пристроїв. Ми запрошуємо вас взяти участь і стати частиною BeagleBoard.org, визначаючи його напрямок.

Підтримка форумів BeagleBoard.org здійснюється дуже активним спільнотою розробників через наш веб-сайт, список розсилки і канал IRC. Початкове фінансування виробництва було надано Digi-Key, найбільшим міжнародним дистриб'ютором, але тепер дистрибуція відкрита для десятків дистриб'юторів по всьому світу. Постійне фінансування прототипів плати забезпечується виробничими партнерами. Texas Instruments щедро дозволяє Джейсону Кріднеру, менеджеру спільноти і фахівця з розробки програмного забезпечення, витрачати час на підтримку і розвиток проекту BeagleBoard.org в рамках своїх обов'язків в TI. Виробничі партнери платять оптові ціни за компоненти TI (і всі інші). BeagleBoard.org ліцензує використання логотипів BeagleBoard.org для використання в рамках ряду програм для виробників. BeagleBoard.org також є до організацією - наставником для Google Summer of Code, яка платить невелику плату за наставництво студентів. Всі перші п'ять проектів BeagleBoard.org (BeagleBoard, BeagleBoard-xM, BeagleBone, BeagleBone Black і BeagleBoard-X15), були виконані одним із засновників BeagleBoard.org Джеральдом Коли з EmProDesign.

Всі розробки мають повністю відкритий вихідний код, і компоненти доступні для будь-якого, щоб виготовити сумісний пристрій. І ми обов'язково запитуємо контакт і дозвіл, перш ніж розглядати використання імені BeagleBoard.org в будь-яких продуктах.

Самі плати - це недорогі одноплатні комп'ютери без вентиляторів на базі процесорів Texas Instruments з низьким енергоспоживанням, оснащені ядром серії ARM Cortex-A з усіма можливостями розширення сучасних настільних комп'ютерів, але без великого обсягу, витрат або шуму. Спочатку розробка була спрямована на те, щоб дистрибутиви Linux могли поліпшити підтримку пристроїв ARM. Завдяки величезному успіху і підтримки з боку численних дистрибутивів Linux, розробка стала більшою мірою орієнтована на забезпечення спрощених фізичних обчислень на сучасних пристроях з графічним інтерфейсом і / або на мережевих пристроях і дає можливість отримати надзвичайно просте практичне навчання в процесі роботи безпосередньо з самим пристроєм, а також підтримку в добре відомих середовищах для розробників знайомих практично кожному розробнику, від Ubuntu, QNX, Windows Embedded, Android і веб-інструментів до чистого металу і навіть програмування в стилі Arduino / Wiring.

BeagleBone - недорогий одноплатний комп'ютер, розроблений компаніями Texas Instruments і Digi-Key.

З самого початку BeagleBone розроблявся в тісному співробітництві з товариством open sourse з ціллю демонстрації можливостей системи на мікропроцесорі OMAP3530.

Центральний процесор плати, OMAP3530, що заснован на ядрі ARM Cortex-A8 і включає в себе цифровий сигнальний процесор TMS320C64x+ (прискорення обробки відео та  аудіоданих) і X5PowerVR SG30 (прискорювач  2D/3D графіки, підтримує OpenGL ES 2.0).

 27 серпня 2010 року у світ вийшла модифікована версія BeagleBone -  BeagleBone-xM. Головними її відмінностями від попередньої моделі є трішки більші розміри (3,25 x 3,25" або 8,25 х 8,25 см), підвищена тактова частота процесора  (1 ГГц проти 720 МГц), збільшенний об'єм ОЗП (512 МБ проти 256 МБ), Ethernet RJ-45 роз'єм та 4-портовий USB-хаб. Також в новій версії плати відсутнє ПЗП, тому операційна система і дані користувача необхідно зберігати на зовнішній microSD-карті.

Розгорнути
Вгору