Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 10:00–17:00

0
Мій кошик

Goobay

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою

Goobay - назва одного з брендів великої німецької компанії Wentronic.

Wentronic є провідним виробником і дистриб'ютором роздрібної торгівлі аксесуарами та витратними матеріалами для побутової електроніки по всій Європі. Маючи дуже широкий асортимент продукції з високою доступністю, ми є важливим партнером для наших клієнтів. Розташована в самому серці Європи, штаб-квартира компанії в Брауншвейгу є ідеальним місцем з точки зору логістики для постачання клієнтів в Німеччині та по всій Європі. Як правило, ми доставляємо замовлення в той же день, що допомагає нашим партнерам в повній мірі використовувати наші сильні сторони для задоволення своїх клієнтів.

Широкий, завжди актуальний асортимент продукції, дуже хороша доступність, швидка доставка, а також конкурентоспроможні ціни і відмінна якість - ось ключові моменти, які цінують наші партнери. І на додаток до цього, є безліч дрібних деталей, які роблять співпрацю з нами дійсно приємним.

Історія

Wentronic був заснований в 1992 році Дитмаром Вендтом. Сьогодні його сини Майкл і Маркус продовжують керувати групою компаній як сімейним бізнесом, і його найважливіші принципи і раніше є важливими принципами для всіх колег Wentronic сьогодні.

Завдяки нашому філії в Гонконгу у нас є відправна точка для поставок в усі частини світу, і звідси ми поставляємо продукцію для зростаючого числа клієнтів на всіх континентах.

Наші відділи закупівель в Шеньчжені і Нінбо протягом багатьох років є надзвичайно важливими ланками і гарантують конкурентоспроможність для нас і наших клієнтів. У безпосередній близькості від заводів-виробників, ми кожен день знаходимося поруч на місці, щоб домовлятися про ціни, контролювати якість і забезпечувати надійну відвантаження наших товарів.

Місія

«Завжди роби більше, ніж очікує клієнт!»

Майкл Вендт, генеральний директор

цінності

Ми прагнемо бути кращими партнерами для наших клієнтів і постачальників.

Якщо ви говорите, що працювати з нами просто приємно, що це весело і полегшує вашу роботу, то ми задоволені. Решта приходить природно.

Сталий добра співпраця найкраще працює між реальними партнерами.

Особисті відносини є невід'ємним ключем до нашого успіху. Тільки через особистий контакт можна зрозуміти всі вимоги і вирішити будь-яку проблему.

З роками це призводить до взаємної довіри, аж до самого глибокого розуміння.

У нас є чітке уявлення про те, хто ми і як ми робимо речі. Ми не боїмося йти по незвичайним шляхах і завжди шукаємо прямі, нескладні рішення.

Певні процеси, короткі шляхи, чітко розподілені компетенції і довіру до наших співробітників і партнерів - це правило, а не виняток для нас. Це дозволяє нам діяти швидше і надійніше ніж більшість компаній.

Ми стверджуємо, що пропонуємо більше - більше послуг і більше вибору, і перш за все персональні поради.

Захист навколишнього середовища, підтримка освіти, спорту, справедливість бізнесу, захист даних і добра співпраця також є важливими питаннями для нас.

Goobay - торгівельна марка, що нараховує свою історію з 1999 року. Goobay пропонує широкий асортимент аудіо-відео кабелів, комп'ютерних аксесуарів, аксесуарів для планшетів і смартфоні, а також різноманітні джерела живлення, сучасну светодіодну освітлювальну продукцію, мережові технології і елементи мобільного зв'язку, детектори руху.

Goodbay цінується за великий асортимент продукції, ії надійність, функціональність, якість і надзвичайно привабливе співвідношення ціна / якість.

Розгорнути
Вгору